REKLAMA

Tragedia na drodze. Nie żyje 17-letnia dziewczyna (ZDJĘCIA)

NOWA WIEŚ / PODKARPACIE. W czwartek po południu w miejscowości Nowa Wieś w powiecie krośnieńskim doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń zmarła 17-letnia dziewczyna. Druga z poszkodowanych osób śmigłowcem LPR z Sanoka została przetransportowana do szpitala. Kierowca samochodu ciężarowego oddalił się z miejsca zdarzenia, ale niedługo później został zatrzymany przez policję.

W dniu 17.09.2020 r. o godz. 16:57 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Nowa Wieś. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia samochodu osobowego i samochodu ciężarowego. Samochodem osobowym podróżowało w sumie 3 osoby, z czego jedna osoba została poszkodowana, jedna niestety poniosła śmierć na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego oddalił się z miejsca zdarzenia, lecz został zatrzymany przez policję w miejscowości Równe. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielaniu kwalifikowanej pierwszej pomocy (resuscytacji krążeniowo-oddechowej), zabezpieczeniu i przyjęciu śmigłowca LPR – relacjonują strażacy z OSP KSRG Dukla.

Do działań wyjechał samochód GBARt Mercedes Atego.

Jednostki biorące udział w akcji:

– 3 x JRG KROSNO
– OSP KSRG DUKLA
– OSP Jasionka
– Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
– Pogotowie Ratunkowe Szpital Specjalistyczny w Jaśle
– Lotnicze Pogotowie Ratunkowe Ratownik 10 Sanok
– Policja

źródło: Red., OSP KSRG Dukla

foto: OSP KSRG Dukla


18-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)