REKLAMA

Targowisko w nowej lokalizacji już działa! Ponad 100 miejsc parkingowych (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Targowisko w nowej lokalizacji już działa! Ponad 100 miejsc parkingowych (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałek 4 listopada otwarto w Brzozowie miejski plac targowy w nowej lokalizacji, czyli w sąsiedztwie siedziby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej przy ul. Legionistów. Magistrat przygotował sam plac i szereg udogodnień zarówno dla kupców jak i klientów. Zorganizowano między innymi grubo ponad 100 miejsc parkingowych, a także komfortowe wjazdy i wyjazdy z targowiska. Kolejne prace będą przeprowadzane na bieżąco. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.Z udziałem przedstawicieli samorządu lokalnego gminy Brzozów z Burmistrzem Brzozowa Szymonem Stapińskim na czele miało miejsce otwarcie Targowiska Gminnego, znajdującego się od dnia 4 listopada br., w nowej lokalizacji tj. na działce gminnej za budynkiem brzozowskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej na ul. Legionistów 10.

Na wszystkie osoby, które w ten poniedziałkowy poranek zdecydowały się odwiedzić  nowe targowisko  czekała, jak zadeklarował przed kilkoma dniami podczas XVII sesji zwyczajnej Rady Miejskiej Burmistrz Szymon Stapiński  drobna niespodzianka,  w postaci kawy,   herbaty i  ciepłego poczęstunku z grilla serwowanego przez pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

Odbyły się ponadto  rozmowy  lokalnych kupców,  zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej  na terenie nowego Targowiska Gminnego  na ul. Legionistów 10  z administratorem obiektu tj. Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Brzozowie reprezentowanym przez Zbigniewa Irzyka – Prezesa Zarządu w przedmiocie analizy  zgłaszanych wniosków i sugestii   w kwestii  wzajemnej współpracy, a w szczególności lokalizacji poszczególnych stoisk handlowych z uwzględnieniem  rodzaju oferowanych produktów.

Targowisko zgodnie z Regulaminem stanowiącym załącznik Nr 2 do Uchwały  Nr  XVI/117/2019 Rady Miejskiej w Brzozowe z dnia 30 września br., jest obiektem ogólnodostępnym, otwartym od poniedziałku do soboty, w godzinach od 6:00 do 17:00.

Szczegółowych informacji udziela administrator obiektu: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Brzozowe, tel: 13-43-415-49.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

targowisko9

źródło: Red., serwis internetowy gminy Brzozów

foto: serwis internetowy gminy Brzozów

04-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)