REKLAMA

Targowisko w nowej lokalizacji już działa! Ponad 100 miejsc parkingowych (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Targowisko w nowej lokalizacji już działa! Ponad 100 miejsc parkingowych (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałek 4 listopada otwarto w Brzozowie miejski plac targowy w nowej lokalizacji, czyli w sąsiedztwie siedziby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej przy ul. Legionistów. Magistrat przygotował sam plac i szereg udogodnień zarówno dla kupców jak i klientów. Zorganizowano między innymi grubo ponad 100 miejsc parkingowych, a także komfortowe wjazdy i wyjazdy z targowiska. Kolejne prace będą przeprowadzane na bieżąco. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.Z udziałem przedstawicieli samorządu lokalnego gminy Brzozów z Burmistrzem Brzozowa Szymonem Stapińskim na czele miało miejsce otwarcie Targowiska Gminnego, znajdującego się od dnia 4 listopada br., w nowej lokalizacji tj. na działce gminnej za budynkiem brzozowskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej na ul. Legionistów 10.

Na wszystkie osoby, które w ten poniedziałkowy poranek zdecydowały się odwiedzić  nowe targowisko  czekała, jak zadeklarował przed kilkoma dniami podczas XVII sesji zwyczajnej Rady Miejskiej Burmistrz Szymon Stapiński  drobna niespodzianka,  w postaci kawy,   herbaty i  ciepłego poczęstunku z grilla serwowanego przez pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

Odbyły się ponadto  rozmowy  lokalnych kupców,  zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej  na terenie nowego Targowiska Gminnego  na ul. Legionistów 10  z administratorem obiektu tj. Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Brzozowie reprezentowanym przez Zbigniewa Irzyka – Prezesa Zarządu w przedmiocie analizy  zgłaszanych wniosków i sugestii   w kwestii  wzajemnej współpracy, a w szczególności lokalizacji poszczególnych stoisk handlowych z uwzględnieniem  rodzaju oferowanych produktów.

Targowisko zgodnie z Regulaminem stanowiącym załącznik Nr 2 do Uchwały  Nr  XVI/117/2019 Rady Miejskiej w Brzozowe z dnia 30 września br., jest obiektem ogólnodostępnym, otwartym od poniedziałku do soboty, w godzinach od 6:00 do 17:00.

Szczegółowych informacji udziela administrator obiektu: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Brzozowe, tel: 13-43-415-49.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

targowisko9

źródło: Red., serwis internetowy gminy Brzozów

foto: serwis internetowy gminy Brzozów

04-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: