REKLAMA

SZYMON STAPIŃSKI: Głos mieszkańców odgrywa kluczową rolę (VIDEO)

|

SZYMON STAPIŃSKI: Głos mieszkańców odgrywa kluczową rolę (VIDEO)

Dzisiaj odwiedziliśmy Przysietnicę, Starą Wieś i Zmiennicę, gdzie zrealizowaliśmy szereg inwestycji, które poprawiają jakość życia mieszkańców.

W Przysietnicy skupiliśmy się na inwestycjach drogowych i chodnikowych, które znacząco zwiększają bezpieczeństwo w okolicy. W szkole nr 2 kontynuujemy termomodernizację, obejmującą wymianę kotłowni, okien, docieplenie budynku oraz instalację paneli fotowoltaicznych. Jednak najbardziej oczekiwaną przez mieszkańców inwestycją jest kanalizacja i wodociąg, którą również zrealizujemy.

W Starej Wsi udało się wybudować ponad 30 km kanalizacji, a dzięki współpracy z Powiatem powstał długo wyczekiwany chodnik na małej stronie. Ponadto, zmodernizowaliśmy wiele dróg gminnych oraz zapewniliśmy nowy dach dla Warsztatu Terapii Zajęciowej.

W Zmiennicy, po latach oczekiwania, również realizujemy inwestycje chodnikowe i drogowe. Kolejne projekty są już w przygotowaniu. Ponadto, z radością informujemy, że długo wyczekiwana sala gimnastyczna została zrealizowana w wysokim standardzie, mimo napotkanych trudności.

Jak zawsze, głos mieszkańców odgrywa kluczową rolę w podejmowaniu decyzji dotyczących rozwoju naszej gminy. Jednak moja wizja rozwoju sięga dalej, i jestem gotowy na kolejne wyzwania i inwestycje, które będą służyć naszej społeczności.

Dajmy naszej gminie szansę na rozwój! Oddaj swój głos i wesprzyj naszą wspólną wizję rozwoju!

SS@#$

Sfinansowano z KWW Szymona Stapińskiego Przyjazna Gmina Brzozów

04-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: