REKLAMA

Sześć pocisków w głowie kobiety! Zabił, a następnie popełnił samobójstwo?

PODKARPACIE. Są wstępne wyniki sekcji zwłok kobiety oraz mężczyzny, znalezionych nad brzegiem Wisły w jednej z podmieleckich miejscowości. Mężczyzna został znaleziony w sobotę (3 bm.) z raną postrzałową na twarzy. Leżała przy nim broń. Ciało kobiety trzy dni później odnaleźli wędkarze. Do 66-letniej mieszkanki Kielc oddano 8 strzałów.

Zaginięcie mężczyzny i kobiety, wypoczywających w Górkach (powiat mielecki), zgłosiła 3 października właścicielka gospodarstwa agroturystycznego, w którym zatrzymało się małżeństwo. Para opuściła kwaterę 2 października. Jeszcze w dniu zgłoszenia zaginięcia, na brzegu Wisły odnaleziono ciało mężczyzny. 70-latek miał ranę postrzałową głowy, a w okolicach zwłok ujawnioną broń palną. Jego żonę odnaleziono trzy dni później.

Badania wykazały, że przyczyną śmierci kobiety były obrażenia mózgowo-czaszkowe. Oddano w jej kierunku 8 strzałów. Sekcja zwłok wykazała w głowie kobiety obecność sześciu pocisków lub ich części. Dodatkowo dwa nie przebiły czaszki. Identyczną przyczynę śmierci wskazano u mężczyzny. Znaleziono jeden pocisk w głowie. Nie było jednak rany wlotowej. Może to świadczyć o tym, że mężczyzna popełnił samobójstwo, wkładając lufę broni do ust.

Broń, która została użyta, była wykonana sposobem chałupniczym.

Sprawę nadal bada Prokuratura Rejonowa w Mielcu. Brane są różne wersje pod uwagę. Ta przedstawiona jest jednak najbardziej prawdopodobna. Przeprowadzone oględziny okolic gdzie znaleziono ciała, a także w miejscu, gdzie został porzucony samochód małżeństwa z Kielc, nie ujawniły śladów walki.


Zdjęcie poglądowe

13-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)