REKLAMA

Szalona zabawa podczas koncertów na Dni Brzozowa. Zobacz video! (FILM, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Podczas Dni Brzozowa 2018, w parku miejskim odbyła się seria koncertów gwiazd polskiej sceny muzycznej. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Gwiazdą tegorocznego święta gminy Brzozów była Shazza. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

Orkiestra Fire Band, Markus P, Góralsi, Shazza, Kwarta Czystey

Biegun Zachodni, Fairy Tale Show, Wanda i Banda

Tegoroczne Dni Brzozowa za nami! Nie przeszkodziła nawet deszczowa aura. Na mieszkańców, którzy przyszli do parku Jordanowskiego czekało sporo atrakcji.

Dla najmłodszych przygotowane były dmuchane zjeżdżalnie i trampolina, zaś dla starszych ogródki piwne. Można też było skorzystać z miejskiego placu zabaw i siłowni. Dużym wzięciem cieszyły się stoiska przygotowane przez panie z KGW w Przysietnicy, Starej Wsi, Grabownicy Starzeńskiej, Humnisk i Zmiennicy. Szczególnie popularne były serwowane przez gospodynie proziaki, chleb ze smalcem czy bigos. Furorę wśród mieszkańców zrobiły też upieczone domowe ciasta. Pyszności gospodyń skosztowali też przedstawiciele miasta partnerskiego Ukrainy na czele z wicemerem Sambora, którzy uczestniczyli w święcie naszego miasta. Dzięki firmie GRAN-PIK Liwocz mieszkańcy częstowali się piernikowymi sercami i słodkimi lizakami.

Podczas imprezy, do swoich stoisk zapraszały także Stowarzyszenie Ludzi Twórczych w Brzozowie, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kamed oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Brzozowie. Specjalnie do Brzozowa przyjechała też Jednostka Strzelecka 2088 w Sanoku, która prezentowała wyposażenie i sprzęt.  Ze sceny zaś płynęły dźwięki najbardziej znanych i lubianych utworów Zbigniewa Wodeckiego, Ewy Bem i Zespołu Skaldów w wykonaniu laureatów konkursu piosenki polskiej Nie takie stare… jak świat. Zaśpiewali: Oliwia Mielcarek, Anna Tabisz, Paulina Wojtuń, Martyna Wrona, Sabina Kułak, Julia Fiedeń, Kinga Guzik, Kacper Malinowski, Julia Łach, Eliza Milczanowska, Marta Bober, Anna Rygiel i Klaudia Graboń.  Tradycyjnie na scenie nie mogło zabraknąć też orkiestry Fire Band wraz z solistami, działającej przy Brzozowskim Domu Kultury pod batutą kapelmistrza Tadeusza Podulki. Potężną dawkę energii podczas imprezy w parku brzozowianom zaserwował Markus P. W jego wykonaniu piosenki Kici kici miau czy No i się zaczęło porwały do tańca wszystkich. Najmłodsi i dorośli, wszyscy skakali, śpiewali i dobrze się bawili. Po nim, z żywiołową muzyką góralską wystąpili Góralsi. Występ zespołu bardzo podobał się publiczności, czego wyrazem były wspólne śpiewy i tańce. Zdecydowanie jednak mocnym i oczekiwanym punktem tegorocznych Dni Brzozowa był występ – Shazzy. Publiczność żywo reagowała na występ królowej disco polo. Zabrzmiały największe przeboje jak Bierz co chcesz, Tak bardzo zakochani czy Miał takie piękne oczy. Dzięki energii płynącej ze sceny, publiczność wielokrotnie włączała się we wspólne śpiewanie. Tegoroczne Dni Brzozowa – najbardziej znanymi i skocznymi utworami zakończyła Kwarta Czystey.

Dziękujemy bardzo za zaangażowanie i pomoc przy organizacji święta naszego miasta paniom z KGW w Przysietnicy, Starej Wsi, Humnisk, Grabownicy Starzeńskiej i Zmiennicy, twórcom ze Stowarzyszenia Ludzi Twórczych w Brzozowie, przedstawicielom Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Kamed i Młodzieżowemu Centrum Kariery w Brzozowie, a także Jednostce Strzeleckiej 2088 w Sanoku.

źródło: serwis internetowy gminy Brzozów/ autor: NM, ET

28-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
szalona-zabawa-podczas-koncertow-na-dni-brzozowa-zobacz-video-film-zdjecia-00e7ts