REKLAMA

„Syn miał wypadek i zabił kobietę”. Kolejne próby wyłudzeń

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczoraj na terenie powiatu brzozowskiego doszło do trzech prób oszustw metodą „na policjanta”. Na szczęście żadna z osób, która odebrała telefon od oszustki, nie dała się oszukać. Policja apeluje o ostrożność.

Wczoraj, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o trzech próbach oszustw metodą „na policjanta”. Z relacji osób zgłaszających wynikało, że zadzwonił do nich telefon. Dzwoniąca kobieta mówiła, że jest z policji. Informowała swoje potencjalne ofiary o tym, że ich syn miał wypadek i zabił kobietę, dlatego będą potrzebne pieniądze na odszkodowanie. Gdy osoby oznajmiały, że nie mają pieniędzy, kobieta nie prowadziła dalszej rozmowy i rozłączała się.

Funkcjonariusze ostrzegają przed tego rodzaju zagrożeniem. O wszystkich próbach wyłudzenia pieniędzy należy natychmiast poinformować Policję. Nie przekazujmy osobom obcym swoich pieniędzy, bo może okazać się, że mamy do czynienia z oszustem. Bądźmy ostrożni i bardzo wyczuleni, bowiem zwykła ostrożność może uchronić nas przed utratą oszczędności.


Zdjęcie poglądowe. Archiwum policji

KPP Brzozów

22-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)