REKLAMA

24-godzinna sztafeta pływacka z okazji Święta Niepodległości

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Z okazji Święta Niepodległości MOSiR Brzozów organizuje 24-godzinną sztafetę pływacką. Wydarzenie rozpoczyna się 10 listopada o godzinie 18:00 w Krytej Plywalni Posejdon w Brzozowie przy ul. Parkowej 5a. W celu wpisania się na listę należy zadzwonić pod nr telefonu 733792999.

brzo

24- godzinna sztafeta pływacka – wspólnymi, połączonymi siłami amatorów, zawodników, pasjonatów pływania będziemy walczyć o jak najlepszy, dystans i frekwencję.

Celem wydarzenia jest uczczenie 103. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, popularyzacja pływania, integracja środowiska pływackiego.

Sztafeta polega na ciągłym pływaniu wyznaczonym torem w czasie zadeklarowanym przed startem. Do wyboru są czasy: 15, 30 lub 60 minut. W tym czasie sędzia liczy przepłynięte baseny. W przypadku dużej ilości zgłaszających się, organizator ma prawo skrócić zadeklarowany czas pływania.

Aby wziąć udział w 24h Sztafecie pływackiej należy:
– umieć swobodnie pływać na dużej pływalni 25m bez pomocy urządzeń pływających. (wyjątek stanowią osoby niepełnosprawne, które korzystają np. z pływaka, deski).
– wpisać się na listę startową (tel. 733792999), podając dane osobowe oraz telefon kontaktowy,
– stosować się do poleceń sędziego głównego i organizatorów,

Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe medale i pamiątkowe dyplomy.

Postanowienia końcowe:
– Uczestnicy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność.
– Uczestnictwo w 24h Sztafecie Pływackiej jest dobrowolne i wolne od opłat.
– Uczestnikiem 24h Sztafety Pływackiej może być zarówno osoba fizyczna jak i reprezentacje szkół, klubów, zakładów pracy, organizacji itp
– Przed startem każdy uczestnik jest zobowiązany podpisać dokumenty przygotowane przez organizatora uprawniające do udziału w sztafecie.

Organizatorami 24-godzinnej sztafety pływackiej z okazji Święta Niepodległości jest Burmistrz Brzozowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzozowie.

źródło: MOSiR Brzozów

26-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)