REKLAMA

24-godzinna sztafeta pływacka z okazji Święta Niepodległości

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Z okazji Święta Niepodległości MOSiR Brzozów organizuje 24-godzinną sztafetę pływacką. Wydarzenie rozpoczyna się 10 listopada o godzinie 18:00 w Krytej Plywalni Posejdon w Brzozowie przy ul. Parkowej 5a. W celu wpisania się na listę należy zadzwonić pod nr telefonu 733792999.

brzo

24- godzinna sztafeta pływacka – wspólnymi, połączonymi siłami amatorów, zawodników, pasjonatów pływania będziemy walczyć o jak najlepszy, dystans i frekwencję.

Celem wydarzenia jest uczczenie 103. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, popularyzacja pływania, integracja środowiska pływackiego.

Sztafeta polega na ciągłym pływaniu wyznaczonym torem w czasie zadeklarowanym przed startem. Do wyboru są czasy: 15, 30 lub 60 minut. W tym czasie sędzia liczy przepłynięte baseny. W przypadku dużej ilości zgłaszających się, organizator ma prawo skrócić zadeklarowany czas pływania.

Aby wziąć udział w 24h Sztafecie pływackiej należy:
– umieć swobodnie pływać na dużej pływalni 25m bez pomocy urządzeń pływających. (wyjątek stanowią osoby niepełnosprawne, które korzystają np. z pływaka, deski).
– wpisać się na listę startową (tel. 733792999), podając dane osobowe oraz telefon kontaktowy,
– stosować się do poleceń sędziego głównego i organizatorów,

Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe medale i pamiątkowe dyplomy.

Postanowienia końcowe:
– Uczestnicy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność.
– Uczestnictwo w 24h Sztafecie Pływackiej jest dobrowolne i wolne od opłat.
– Uczestnikiem 24h Sztafety Pływackiej może być zarówno osoba fizyczna jak i reprezentacje szkół, klubów, zakładów pracy, organizacji itp
– Przed startem każdy uczestnik jest zobowiązany podpisać dokumenty przygotowane przez organizatora uprawniające do udziału w sztafecie.

Organizatorami 24-godzinnej sztafety pływackiej z okazji Święta Niepodległości jest Burmistrz Brzozowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzozowie.

źródło: MOSiR Brzozów

26-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: