REKLAMA

Święta na podkarpackich drogach. 5 wypadków. 20 pijanych kierowców

PODKARPACIE. 5 wypadków i 7 osób rannych – to bilans trzech świątecznych dni na podkarpackich drogach. Był to okres wzmożonej pracy, szczególnie dla funkcjonariuszy ruchu drogowego, którzy w tym czasie czuwali nad bezpieczeństwem tych, co wyruszyli w podróż, by spędzić ten szczególny czas wśród swoich bliskich.

Okres świąt, to dla policjantów ruchu drogowego czas intensywnej pracy. Podczas trzech świątecznych dni, funkcjonariusze starali się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim podróżującym drogami naszego województwa. Szczególną uwagę zwracali na prędkość z jaką poruszają się kierowcy, czy podczas jazdy korzystają z pasów bezpieczeństwa oraz to, w jaki sposób przewożenie są dzieci. Dokładnej kontroli policjanci poddawali także stan techniczny pojazdu oraz trzeźwość kierowców.

W ciągu świątecznych dni na drogach województwa Podkarpackiego doszło do 5 wypadków, w których 7 osób zostało rannych, na szczęście nikt nie zginął. Funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę 20 nietrzeźwym kierowcom.

Do poważnego zdarzenia doszło wczoraj w nocy, w Baligrodzie w powiecie leskim. W pożarze domku letniskowego zginęła kobieta.

źródło: KWP Rzeszów

27-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)