REKLAMA

Stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi (FOTO)

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Legionistów, w Brzozowie. W miniony piątek kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Mężczyzna trafił do szpitala. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

W miniony piątek około godz. 9, dyżurny brzozowskiej komendy skierował policjantów na ul. Bohaterów II Wojny Światowej w Brzozowie, gdzie według zgłoszenia doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu funkcjonariusze zastali leżącego całkowicie poza jezdnią volkswagena. Inne pojazdy nie uczestniczyły w tym zdarzeniu.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący volkswagenem up, 47-letni mieszkaniec gminy Nozdrzec, jechał z Przysietnicy w kierunku Brzozowa i na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Mężczyzna jechał sam, był trzeźwy. Wskutek tego zderzenia 47-latek trafił do szpitala. Na szczęście okazało się, że nie doznał poważnych obrażeń.

Za spowodowanie tej kolizji został pouczony.

KPP Brzozów


10-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)