REKLAMA

Stracił panowanie nad motorowerem i wywrócił się (FOTO)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. Mężczyzna, który kierował jednośladem, stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się. Prowadzone postępowanie w tej sprawie da odpowiedź na to, co było tego przyczyną.

Wczoraj około godz. 17 dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o rannym uczestniku zdarzenia drogowego, któremu była udzielana pomoc medyczna na izbie przyjęć w Brzozowie. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Niestety kontakt z mężczyzną był niemożliwy.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 28-latek kierując skuterem stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. Wskutek upadku mężczyzna doznał obrażeń głowy. Przez członków rodziny został przewieziony do szpitala, a pojazd, którym się poruszał został przemieszczony z miejsca zdarzenia, do miejsca zamieszkania kierującego.

Na miejscu zdarzenia, funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Jego przyczyny będą ustalane w toku prowadzonego postępowania. Mężczyźnie została pobrana krew do badań. Ich wynik wykaże, czy mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy.

 

źródło: KPP Brzozów

10-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)