REKLAMA

Sterty śmieci w Bieszczadach. Butelki, puszki i… zużyte pieluchy (FOTO)

BIESZCZADY. Wakacje dobiegły końca, niestety efekty odwiedzin niektórych turystów w Bieszczadach są widoczne do dziś. W ramach społecznej akcji, leśnicy z Nadleśnictwa Cisna usuwają pozostawione „skarby” z popularnych wśród biwakowiczów miejsc.

O ostatniej społecznej akcji usuwania śmieci piszą w mediach społecznościowych leśnicy z Nadleśnictwa Cisna:

Wykorzystując piękną pogodę udaliśmy się w kilku chłopa na wieżę widokową „Jeleni Skok”. Niestety, nasza wycieczka nie miała charakteru krajoznawczego. Weszliśmy tam, aby posprzątać śmieci. Ludzie kochani, czego tam nie było – butelki, puszki, opakowania po pizzy, zużyte pampersy i wiele, wiele innych „skarbów”. Najgorsze było to, że na śmietnik zamieniono schron przeciwdeszczowy, który zamiast dawać schronienie przed złą pogodą tonął po kolana w odpadkach. Ktoś nawet założył gałęziami wejście do schronu, aby zmieściło się więcej śmieci…

Drodzy turyści – Lasy Państwowe budują obiekty turystyczne dla WAS! Jak można tak postępować? Komu chciało się wnosić prawie godzinę na wieżę widokową kilkanaście pizz w opakowaniach? Czy naprawdę w góry trzeba zabierać całe zgrzewki Harnasia?

Chyba nigdy nie będę w stanie odpowiedzieć sobie na te pytania.

Ostatnie z kilkunastu worków śmieci opuszczają punkt widokowy

źródło: Nadleśnictwo Cisna Lasy Państwowe / Fb

07-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)