REKLAMA

„Starzy” klienci wracają do Autosanu (ZDJĘCIE)

SANOK, RADZIEMICE / PODKARPACIE. W ubiegłym tygodniu podpisano umowę na dostawę międzymiastowego autobusu EUROLIDER 9 dla firmy „U Jędrusia Sp. z o.o.” z siedzibą w miejscowości Radziemice w województwie małopolskim. Zamawiający jest polskim producentem doskonałych artykułów żywnościowych dostarczanych do różnych sieci handlowych w Polsce. Natomiast pojazd, o którym mowa to nie pierwszy autobus AUTOSAN zakupiony przez tę spółkę.

 

Poprzedni, również EUROLIDER 9, odebrany został w grudniu 2016 r. Satysfakcję sanockiej fabryce daje fakt, że nie tylko firmy przewozowe świadczące regularne usługi w zakresie transportu pasażerskiego decydują się składać kolejne zamówienia na autobusy AUTOSAN, ale też prywatne przedsiębiorstwa, których profil działalności jest zupełnie inny.

Ponowne zakupy świadczą o tym, że nasze pojazdy spełniają wymagania zamawiających, co jest dla nas niezwykle istotne – czytamy na stronie Autosanu.

Nowy EUROLIDER 9 trafi do Spółki „U Jędrusia” jeszcze w tym roku.

Pracowników Autosanu cieszy każda podpisana umowa, także taka, która zakłada dostawę pojedynczego autobusu.

Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny, a szczególnie cenni są partnerzy biznesowi, którzy „wracają” do nas po raz kolejny – podkreśla Michał Stachura, prezes Autosanu.

 

autosan

źródło: Autosan

21-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
starzy-klienci-wracaja-do-autosanu-zdjecie-00e8po-51