REKLAMA

Starosta spotkał się z chórzystami I LO (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Starosta Brzozowski Zdzisław Szmyd podziękował chórzystom z I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie i ich opiekunowi Krzysztofowi Łobodzińskiemu za oprawę muzyczną mszy świętej podczas Powiatowo-Gminnych Obchodów 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz wielu uroczystości powiatowych.

285286878_995931901064527_5227252653318004041_n_1

Występy chóru z okazji różnych świąt stały się pretekstem do spotkania starosty z uczniami i porozmawiania o ich muzycznych zainteresowaniach, czy też planach na przyszłość.

Czas mijał przyjemnie przy dźwiękach muzyki i karaoke, a dyskusje skupiały się na pasji młodych artystów do muzyki, nauce w brzozowskim ogólniaku, a także o perspektywach uczniów związanych z ich muzycznym rozwojem. Starosta, wyrażając wdzięczność, ufundował słodki poczęstunek, jak również przekazał chórowi życzenia wielu sukcesów, spełnienia artystycznych marzeń, wysokich osiągnięć w konkursach oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

1_117

Jestem z was dumny, dziękuję za piękną patriotyczną postawę podczas uroczystości. Swoim występem uświetniliście obchody 3-Majowe, daliście świadectwo przywiązania do naszej Ojczyzny oraz jej historii. Życzę, by realizowana przez Was pasja zaowocowała w przyszłości, a miłość do muzyki przyniosła radość oraz kolejne sukcesy – podkreślił Starosta Zdzisław Szmyd.

2_81

źródło: Starostwo Powiatowe w Brzozowie

03-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: