REKLAMA

Srebro i brąz Wiktorii Toczek (ZDJĘCIA)

10-11 sierpnia 2019 roku w Kielcach na torach łuczniczych Stelli łucznicy zrzeszeni w Ludowych Zespołach Sportowych rywalizowali o Mistrzostwo Krajowego Zrzeszenia LZS. W zawodach wystartowało 85 zawodników z 10 województw.

W zawodach wystartowali zawodnicy klubu Sagit Humniska. Po pierwszym dniu strzelań kwalifikacji 2x 70 m Wiktoria Toczek w kategorii junior (18-20 lat) zajmowała 2 miejsce, Konrad Kij – 14 miejsce i Ewa Janocha – 16 miejsce.

W niedzielę strzelano pojedynki z 70m gdzie Wiktoria Toczek wygrała z zawodniczką Talentu Wrocław 6:0, z zawodniczką Społem Łódź wygrała 6:0 natomiast z zawodniczką Stelli Kielce w walce o złoty medal strzeliła w barażu o jeden punkt mniej zajmując ostatecznie 2 miejsce zdobywając srebrny medal.

W dniach 26-28 lipca 2019 roku Wiktoria Toczek uczestniczyła w Mistrzostwach Polski Juniorów w Krakowie (18-20 lat) na których zdobyła brązowy medal.

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: Burmistrzowi Brzozowa, firmom – Elektromontaż Rzeszów, Polikat Brzozów, Elan z Brzozowa, Cukiernia Wacława Bieńczaka, Janowi Dudycz, Stanisławowi i Józefowi Telesz, Gustek-Trans bez ich wsparcia nie było by sukcesów.

Tekst i zdjęcia: zt
materiały nadesłane


12-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)