REKLAMA

Spotkanie z dr Niemierem : Wpływ pól elektromagnetycznych na życie i zdrowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. 15 września 2023 r. o godz. 18:00 w hotelu Grein w Rzeszowie, odbędzie się spotkanie z dr Januszem Niemierem, który jest autorem książki: „Falowe Eldorado. Beneficjenci i nieświadome ofiary”.

Autor przedstawi informacje dotyczące wpływu pól elektromagnetycznych na życie i zdrowie pochodzące od nowych technologii takich jak:

  • smartfony,
  • telefony bezprzewodowe,
  • bluetooth,
  • wifi,
  • inteligentne liczniki wody, prądu czy gazu,
  • anteny stacji bazowych,
  • kolejne technologie 3G, 4G, LTE, 5G.

Czy nowe technologie to tylko dobrodziejstwo?

Faktyczny wpływ na zdrowie i życie Twoje i Twoich bliskich ma:

Skąd nadchodzi kolejne zagrożenie? Czy wiesz jakie są prawdziwe skutki oddziaływania potwierdzone przez recenzowane badania naukowe? Co naprawdę mówią naukowcy o tych urządzeniach? Jak ustrzec się przed ich oddziaływaniem? Jakie reperkusje zdrowotne odczują Twoje dzieci i jak wpłynie to na rozwój ich potencjału intelektualnego?

A5-Spotkanie-FE

Te i wiele innych ważnych kwestii poruszam w książce mojego autorstwa: „Falowe Eldorado. Beneficjenci i nieświadome ofiary”. Wiedza absolutnie niezbędna!

Pan doktor nieco szerzej opowie o wpływie na człowieka powszechnie otaczającego sztucznego pola elektromagnetycznego. Podczas spotkania przyszły czytelnik i słuchacz dowie się co o tym temacie wiedzą naukowcy i jakie zostały przeprowadzone badania w tym temacie. Kto ma racje: firmy telekomunikacyjne, które przekonują o braku szkodliwości powszechnie nas otaczających pól elektromagnetycznych pochodzące choćby od stacji bazowych czy może różnego rodzaju stowarzyszenia alarmujące o śmiertelnym niebezpieczeństwie od wspomnianych urządzeń?

Autor sięgnął do recenzowanych badań naukowych przeprowadzonych na całym świecie dotyczące wpływu sztucznie wytworzonych fal elektromagnetycznych nie tylko na człowieka ale i całą faunę i florę. Czy naukowcy odrobili swoje zadanie i odkryli znaczenie i szkodliwość tych technologii? Czy powinniśmy się obawiać nowej technologi 5G i kolejnej 6G? Na te i inne pytania autor książki: „Falowe Eldorado….” postara się odpowiedzieć w odniesieniu tylko i wyłącznie do recenzowanych badań naukowych tych największych i najdłużej trwających na które wydano dziesiątki milionów dolarów jak i nieco mniejszych. Podczas spotkania zostanie przedstawionych kilka najważniejszych metod jak racjonalnie zmniejszyć oddziaływanie fal elektromagnetycznych na nasze zdrowie np.: od telefonów komórkowych oraz kilka innych ciekawostek i powszechnie mało lub w ogóle nieznanych informacji odnośnie technologii cyfrowej jak i trendów światowych w tej dziedzinie.

Jeżeli chcesz zostać lokalnym ekspertem w dziedzinie wpływu nowych technologii na życie i zdrowie ludzkie i mieć niezbite i twarde argumenty w rozmowie z oponentami, z wiedzą od najlepszych naukowców na świecie w tej dziedzinie bez wpływu z jednej strony oczywistych lobbystów, a z drugiej być może zbyt dystopijnych teorii to spotkanie jest dla Ciebie. Sprawdź, która z tych grup jest bliżej prawdy i sam oceń czy i Ty czasem nie byłeś w błędzie i może rzeczywiście jest gorzej niż źle i na szeroką skalę trzeba bić na alarm.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej i znać nie tylko ułudę wiedzy i niekoniecznie rzetelne informacje dotyczące urządzeń, którymi na co dzień posługujemy się nie tylko my sami ale i na szeroką skalę nasze pociechy to zapraszam na spotkanie 15 września 2023 r godz. 18:00 w hotelu Grein w Rzeszowie ul Rejtana.

To spotkanie jest nie tylko dla dorosłych, rodziców czy nauczycieli ale również dla młodzieży, gdyż często to oni są największymi użytkownikami nowych technologii.

Co napisali na ten temat sami recenzenci:

Każdy człowiek używający współczesnych gadżetów powinien tą książkę przeczytać. Każdy z nas ma telefon komórkowy (potężną radiostację, którą najczęściej przykłada do ucha na wiele godzin rozmów), posiada w domy Wi-Fi i korzysta z różnych innych „dobrodziejstw cywilizacji”. W dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie uniknąć promieniowania elektromagnetycznego, ale powinniśmy mieć świadomość jego negatywnych skutków biologicznych wpływających na nasz organizm”.

Z własnego doświadczenia widzę gwałtowny wzrost zachorowań na wiele nowotworów, szczególnie dotychczas rzadko spotykanych takich jak, nerwiaki nerwu słuchowego czy nowotwory mózgu-glejaki. Praktycznie medycyna w skuteczności ich leczeniu ma zerowe wyniki.

Efekty działania pól elektromagnetycznych są niewyczuwalne przez zmysły człowieka, dlatego są często lekceważone. Kiedy posiadamy minimum wiedzy wówczas możemy rozeznać, że nieuzasadnione zmęczenie lub np. ból głowy może wskazywać, że przebywamy w niekorzystnym dla nas środowisku.

Często efektem ekspozycji na to promieniowanie są np. niezauważalne bóle szyi czy znaczne pogorszenie się wzroku. Kolejny etap to pojawiający się ból głowy, kłopoty z pamięcią, piszczenie w uszach, zmęczenie i najważniejsze brak snu w nocy pomimo zmęczenia, istotnym problemem jest pojawiająca się coraz częściej bezpłodność, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Nasze dzieci nie wyobrażają sobie życia bez komórek, nie zdając sobie sprawy z ich szkodliwego wpływu na zdrowie. Rodzice niestety również nie mają na ten temat wiedzy. Nie wiedzą, że komórka może działać szkodliwie na: zaburzenia snu, deficyt uwagi, problemy z koncentracją, trudności w nauce i „niewytłumaczalnie” złe wyniki nauczania, bóle głowy, rozdrażnienie itd. Długotrwałe efekty na ekspozycję mogą powodować: depresję, zaburzenia zachowania, autyzm, ADHD, itd.

Więcej czytelnik dowie się po przeczytaniu książki, do które gorąco zachęcam.- prof. Andrzej Frydrychowski.Książka ta to świetna pozycja, mogąca być dowodem w każdej sprawie sądowej wniesionej z powodu utraty zdrowia czy złego samopoczucia po narażeniu na działanie na promieniowanie przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Myślę, że na podstawie zawartych w książce Falowe Eldorado dowodów naukowych można żądać właściwego odszkodowania nie tylko od operatora danej sieci telefonii komórkowej, ale również urzędników gminy, miasta, województwa (lub ich odpowiedników) czy ministerstwa zdrowia, którzy nie dopilnowali tego, by chronić nasze bezpieczeństwo zdrowotne. To oni wydają zgodę na instalowanie tego typu nie do końca przetestowanych technologii, więc logicznie powinni za to ponieść osobistą odpowiedzialność.

W przypadku takich technologii wbrew prawu międzynarodowemu jesteśmy bez naszej zgody poddawani testom medycznym, co jest wyraźnie zabronione, gdyż najwyraźniej promieniowanie niekorzystnie oddziałuje na nasze zdrowie. Działalność taka grozi także sankcjami karnymi z powodu działalności w zorganizowanej grupie.

Pytanie, co jest ważniejsze: superszybki dostęp do Internetu czy dość rzadko występujący rak (lub jego brak) czy też inne paskudne choroby lub ciągłe złe samopoczucie, wynikające z nadmiernego promieniowania? Dla normalnego człowieka odpowiedź jest oczywista i nikt nie mówi o powrocie do „epoki kamienia łupanego”, tylko, tak jak się tylko da, zmniejszeniu narażania wszystkich ludzi na zbędne, bo nadmierne i bezsensowne, promieniowanie.

Mamy dosłownie ostatnie kilka chwil, by to powstrzymać. Nie robiąc niczego zgadzamy się na to, by źle ukierunkowana technologia nas zniszczyła. Być może właśnie przed tym ostrzega nas fragment z Biblii: „Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał (…).” (Mt 24,22). Dziś jesteśmy tego naocznymi, ale zbyt często obojętnymi świadkami, tyle że do wielu „inteligentnych inaczej” ta prosta prawda zupełnie nie dociera i czynią oni nam piekło na ziemi. – dr Ryszard GrzebykAutor zobrazował złożoność zagrożeń dotyczących pół elektromagnetycznych z jakimi się stykami oraz przyjdzie nam się zmierzyć w przyszłości. Jest to jedno z niewielu opracowań przedstawiające tematykę zagrożeń związanych z PEM w tak szerokim zakresie. Problematyka została przedstawiona bardzo obszernie oraz w książce poruszono jej wiele aspektów.

Jest to praca zarówno dla osób, które chcą się z tą tematyką zapoznać, jak też osób, które już się tematyką interesowały wcześniej, ale chcą znaleźć coś nowego oraz poszerzyć swoją wiedzę.

Książkę polecam każdej osobie zainteresowanej współczesną technologia oraz jej wpływem na życie nas wszystkich – dr inż. Karol Szostek.


Recenzentami książki są:

Dr hab. n. med. Andrzej Frydrychowski to znany w świecie naukowiec. Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i fizjologii, szczególnie zaburzeń homeostazy wewnątrzczaszkowej. Twórca nieinwazyjnej metody monitorowania amplitudy tętnienia naczyń wewnątrzczaszkowych i zmian szerokości przestrzeni podpajęczynówkowej (SAS). W 2018 roku za swoje osiągnięcia naukowe, otrzymał z rąk Prezydenta RP tytuł profesora zwyczajnego nauk medycznych.

Jest właścicielem patentów wśród których znajduje się np. nieinwazyjna metoda monitorowania pracy mózgu, czy wytwarzania kolagenu. Jego wynalazki zdobyły dwa złote medale w Genewie i Brukseli, odebrał też prestiżową nagrodę Grand Prix – a to tylko niektóre z licznych osiągnięć profesora.

Jest autorem 193 publikacji naukowych w tym 39 prac z IF w czasopismach o zasięgu międzynarodowym

Dr Ryszard Grzebyk, który jest doktorem medycyny naturalnej (DNM) oraz doktorem tradycyjnej medycyny chińskiej (DTCM). Wiedzę zdobywał we Francji i w Kanadzie, uzyskując dyplom osteopatii (DOMP). Aktualnie działa w Polsce, szkoląc również lekarzy akademickich w wykorzystywaniu naturopatii na podobnym poziomie jak ma to miejsce w Kanadzie czy Szwajcarii.

dr inż. Karol Szostek będący wykładowcą na Katedrze Inżynierii Lotniczej i Kosmicznej politechniki rzeszowskiej współautor książki „Szczególna Teoria Eteru”.

2_115

1_170

materiały nadesłane

14-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: