REKLAMA

Spotkanie Wojowników Maryi. Tłumy wiernych z całej Polski (VIDEO, ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Dzisiaj (20 bm) przez cały dzień odbywać się będą wydarzenia, spotkania oraz konferencje w związku z trwającym Ogólnopolskim Otwartym Spotkaniu Wojowników Maryi. Nasi dziennikarze są na miejscu i będziemy relacjonować wydarzenie na bieżąco.

ZAPROSZENIE DIECEZJI RZESZOWSKIEJ

W imieniu Moderatora Ruchu Wojownicy Maryi wraz z Kapłanami WM oraz całej Rady Koordynatorów – zapraszamy wszystkich mężczyzn w sobotę, 20 kwietnia 2024 r. do Rzeszowa, do parafii katedralnej pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, gdzie rozpoczniemy drugie w tym nowym roku formacyjnym spotkanie Wojowników Maryi. Z uwagi na temat spotkania zachęcamy wszystkich ojców (oczywiście, kto będzie mógł i ma możliwość), aby na to spotkanie zabrać swojego syna/synów, do czego gorąco zachęcamy!

Plan spotkania: 9:15 – Zbiórka na Rynku w Rzeszowie, 9:30 – Procesja różańcowa do Katedry Rzeszowskiej, 10:50 – Świadectwo, 11:30 – Msza Święta pod przewodnictwem bp Jana Wątroby, biskupa rzeszowskiego, 13:00 – Konferencja ks. Dominika Chmielewskiego, 13:45 – Przerwa, 15:30 – Koronka, Adoracja Najświętszego Sakramentu, 16:15 – Zakończenie spotkania.

W obliczu wielu zagrożeń, jakie dotykają naszą Ojczyznę, małżeństwa, rodziny, dzieci, jest potrzeba pilnego działania, tu i teraz, przede wszystkim ze strony nas mężczyzn. Spotkajmy się razem w dniu 20 kwietnia, aby dać świadectwo gotowości do walki o naszą Wiarę, Kościół, Ojczyznę i o nasze rodziny. To niebywała okazja, aby móc wspólnie błagać Wszechmocnego Boga w Trójcy Świętej Jedynego, przez wstawiennictwo naszej Matki Maryi o wszelkie Łaski dla naszej Ojczyzny, naszych rodzin i nas samych. Zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn do uczestnictwa w tym spotkaniu!

źródło: Diecezja Rzeszowska


20-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: