REKLAMA

Spotkanie dla przedstawicieli NGO

16 listopada br. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Brzozowie odbyło się spotkanie dla przedstawicieli Organizacji Pozarządowych.

image2-scaled

Prelekcje na temat możliwości pozyskiwania funduszy zewnętrznych przez organizacje pozarządowe i podmioty działające w obszarze pożytku publicznego wygłosili Pani Sabina Południak Przewodnicząca Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego, Członek Komitetu Monitorującego program regionalny Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Członek Podkarpackiego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej oraz Pan Jacek Cetnarowicz Inspektor w Wydziale Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Brzozowie –  odpowiedzialny m.in za współpracę z NGO, Członek Komisji Konkursowych, Sekretarz Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Brzozowie, Koordynator Grupy Roboczej Partnerstwa Gmin Powiatu Brzozowskiego.

Podczas spotkania przedstawione zostały nie tylko sposoby pozyskiwania funduszy zewnętrznych i wsparcia NGO z różnych źródeł finansowania,  ale szczegółowo omówiono także jak prawidłowo wypełnić wniosek.

źródło:Gmina Brzozów


17-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: