REKLAMA

Spieszyli z pomocą, następnie sami jej potrzebowali. Karetka i osobówka w rowie

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w Starej Wsi. W zdarzeniu brała udział karetka pogotowia oraz osobowy ford. Obrażeń doznał kierowca forda i pacjentka przewożona ambulansem. Oboje trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek (23 bm.), około godz. 15.30 w Starej Wsi. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca karetki pogotowia będącej pojazdem uprzywilejowanym, wyprzedzał kolumnę samochodów. Ambulans zderzył się z fordem focusem, który skręcał w lewo. W efekcie tego zderzenia obydwa pojazdy znalazły się poza drogą, w przydrożnym rowie.

W zdarzeniu ucierpiał 28-letni kierowca forda, a także 93-letnia pacjentka przewożona w karetce. Oboje zostali przetransportowani do szpitala.

Na miejscu wypadku funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Potwierdzili, że kierowcy byli trzeźwi. Wszystkie te czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności wypadku.

Droga wojewódzka nr 886 prowadząca z Brzozowa do Rzeszowa przez około trzy godziny była częściowo zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo.

1323709296

KPP Brzozów

24-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: