REKLAMA

SPEKTAKULARNA METAMORFOZA z Projekt Zdrowie!

Bohaterka tej metamorfozy udowodniła, że każdy moment w życiu jest właściwy na zmiany stylu życia. Pani Ania od początku była bardzo zmotywowana do pracy, zawsze sumiennie realizowała założenia diety i wierzyła w swój sukces. To właśnie Jej samozaparcie i wytrwałość w dążeniu do celu pozwoliły osiągnąć ogromny sukces. Przykład Pani Ani pokazuje, że na szczupłą sylwetkę nigdy nie jest za późno! Zapraszamy do wywiadu z naszą bohaterką!

Grafika 1

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji w Projekt Zdrowie?

Przede wszystkim chęć zrzucenia swojej „nadwagi”, która obsesyjnie za mną podążała. Próbowałam wielu sposobów, ale nie mogłam sobie sama z tym poradzić. Nic nie pomagało, więc po tylu latach bycia mamą czwórki dzieci postanowiłam zadbać bardziej o siebie i to nie dlatego żeby wyglądać jak osiemnastka, tylko żeby czuć się lepiej fizycznie i poprawić stan swojego zdrowia.

Czy trudno było zacząć? Jak wyglądał początek diety?

Szczerze, to nie było trudne. Moją motywacją stały się zdjęcia przedstawiające efekty pracy ludzi, którzy byli już na Facebooku na stronie Projekt Zdrowie. To utwierdzało mnie w przekonaniu, że podjęłam dobrą decyzję. I tak zmotywowana podjęłam współpracę z Panią Dietetyk. Później już tylko z górki… poprawa samopoczucia i zdrowia, z tygodnia na tydzień widzi się efekty to motywacja jest coraz większa.

Jak ocenia Pani współpracę z dietetykiem?

Bardzo dobrze. Pani Dietetyk to kobieta z powołania do tej pracy. Podczas wizyty czułam się komfortowo! Każda wizyta odbywa się w fantastycznej atmosferze. Bałam się, że będę głodna. Zawsze jadłam rzadko i dużo, a teraz co 3 godziny i pomyślałam: jak ja to zmieszczę? A tu zaskoczenie, ja nie czułam głodu.

Co powiedziałaby Pani osobie, która zastanawia się, czy przyjść na wizytę i podjąć wyzwanie?

Nie ma sensu się zastanawiać tylko działać! Powiedziałabym, że nie ma rzeczy niemożliwych i nie warto czegoś odkładać na później! Trzeba działać tu i teraz! Zobaczcie gdybym to odkładała na później, to gdzie byłabym dziś? Teraz jestem lżejsza o 21 kilogramów i bardzo zadowolona. Wreszcie mogę spacerować po górach bez zadyszki!

Czy od początku wierzyła Pani, że zmiany są możliwe i osiągalne ?

Tak. Moja wiara w zmiany wzrosła jeszcze bardziej po pierwszym tygodniu, kiedy zobaczyłam 3 kilogramy mniej na wadze. Do Projektu Zdrowia przyszłam z nadzieją i chęcią zmian. Czuję się lepiej ze sobą i życie jest lepsze, jestem jeszcze bardziej szczęśliwa.

Czy z perspektywy czasu uważa Pani, że decyzja o schudnięciu była słuszna?

Oczywiście. Po pierwsze czuję się świetnie w swojej skórze, a po drugie cała rodzina zdrowo je. Powiem krótko – żałuję tylko jednego, że ta decyzja nastąpiła tak późno.

Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?

Czuję się świetnie i nie chce wracać już do starej wersji siebie. Z chęcią wymieniłam garderobę!

Czy poleciłaby Pani innym rozpoczęcie kuracji w gabinecie Projekt Zdrowie?

Zdecydowanie tak. Poleciłabym i wiem, że jeśli mogłabym cofnąć czas, to sama rozpoczęłabym tę przygodę o wiele wcześniej. Poprawiło się moje samopoczucie, kompleksy odeszły w zapomnienie. Przekroczenie progu gabinetu to była jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam.

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 886 619 999

Każdy ma szansę osiągnąć taką wspaniałą metamorfozę, jak Pani Ania i inni Pacjenci Projekt Zdrowie (z przykładowymi sukcesami możesz zapoznać się tutaj https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow).


Dietetyk mgr Kinga Kołodziej
: Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. W trakcie spotkania przeprowadzę analizę składu ciała, wykonam badanie poziomu tkanki tłuszczowej, podam wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowiem, jak zmienić nawyki żywieniowe. Po spotkaniu sam zdecydujesz, czy chcesz rozpocząć kurację.

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 886 619 999 lub za pomocą formularza kontaktowego https://krosno.projektzdrowie.info lub odwiedź nasz profil na fb i umów się przez messenger https://www.facebook.com/ProjektZdrowieKrosno


PROJEKT ZDROWIE KROSNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Niepodległości 15A
38-400 Krosno

tel. 886 619 999

e-mail: krosno@projektzdrowie.info
https://krosno.projektzdrowie.info

wizyte

Logo_Projekt_Zdrowie_poziom

Grafika 2

POLSKIE_CENTRA_DIETETYCZNE_znak-page-001 (1) (1)Artykuł sponsorowanymateriały nadesłane

21-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym: