REKLAMA

Śmiertelny wypadek w Komańczy. Nie żyje motocyklista

REGION. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj w Komańczy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący volkswagenem, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocykliście. Mimo udzielonej na miejscu pomocy, życia kierującego jednośladem nie udało się uratować.

303-238556
Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 12, w miejscowości Komańcza w powiecie sanockim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocykliście.

W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał kierujący motocyklem marki Honda, 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Pomimo udzielonej na miejscu przez załogę pogotowia ratunkowego pomocy, mężczyzna zmarł.

Kierujący volkswagenem wysiadł z pojazdu i pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku podjętych czynności został zatrzymany przez policjantów. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna nie poddał się badaniu na stan trzeźwości. Pobrana została mu krew do badań.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego wypadku.

źródło: KPP Sanok


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

14-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: