REKLAMA

Plan zbiorowych polowań KŁ „Ostoja”. Obwieszczenie burmistrza

BRZOZÓW / PODKARPACIE . Do wiadomości publicznej została podana 26 października br. przez Burmistrza Brzozowa informacja o terminach rozpoczęcia i zakończenia przez Koło Łowieckie „OSTPJA’’ w Brzozowie polowań zbiorowych w sezonie łowieckim 2021/2022.

W planie zawarty został nie tylko czas rozpoczęcia i zakończenia polowań, ale również miejsca, w których polowania będą się odbywać wraz z planem odstrzału zwierzyny. W dokumencie zawarta jest również informacja, iż właściciel, posiadacz lub zarządca gruntu, w terminie nie krótszym niż 3 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia polowania zbiorowego, może zgłosić sprzeciw wraz z uzasadnieniem do Burmistrza.

Uczestnicy polowania zobowiązani są do posiadania przy sobie wymaganych przepisami dokumentów (leg. PZŁ, pozwolenie na broń) oraz dokonali przestrzelenia broni. Pierwsze polowanie zbiorowe odbędzie się w dniu 06.11.2021r., a tuż przed nim planowane jest przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa na polowaniach zbiorowych przeprowadzone przez Łowczego Koła.

Uroczysta Msza święta ku czci patrona myśliwych odbędzie się w dniu 05.11.2021r. o godzinie 18:00 w Kościele w Średniej Wsi.

1

źródło : Serwis informacyjny Gminy Brzozów, archiwum red.

28-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: