REKLAMA

Plan zbiorowych polowań KŁ „Ostoja”. Obwieszczenie burmistrza

BRZOZÓW / PODKARPACIE . Do wiadomości publicznej została podana 26 października br. przez Burmistrza Brzozowa informacja o terminach rozpoczęcia i zakończenia przez Koło Łowieckie „OSTPJA’’ w Brzozowie polowań zbiorowych w sezonie łowieckim 2021/2022.

W planie zawarty został nie tylko czas rozpoczęcia i zakończenia polowań, ale również miejsca, w których polowania będą się odbywać wraz z planem odstrzału zwierzyny. W dokumencie zawarta jest również informacja, iż właściciel, posiadacz lub zarządca gruntu, w terminie nie krótszym niż 3 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia polowania zbiorowego, może zgłosić sprzeciw wraz z uzasadnieniem do Burmistrza.

Uczestnicy polowania zobowiązani są do posiadania przy sobie wymaganych przepisami dokumentów (leg. PZŁ, pozwolenie na broń) oraz dokonali przestrzelenia broni. Pierwsze polowanie zbiorowe odbędzie się w dniu 06.11.2021r., a tuż przed nim planowane jest przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa na polowaniach zbiorowych przeprowadzone przez Łowczego Koła.

Uroczysta Msza święta ku czci patrona myśliwych odbędzie się w dniu 05.11.2021r. o godzinie 18:00 w Kościele w Średniej Wsi.

1

źródło : Serwis informacyjny Gminy Brzozów, archiwum red.

28-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)