REKLAMA

SANOK: Uczelnia Państwowa z kolejnym z certyfikatem „Uczelnia Liderów”!

Z wielką przyjemnością informujemy, że Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku już po raz siódmy otrzymała tytuł i certyfikat „Uczelnia Liderów” w XI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „UCZELNIA LIDERÓW 2021”, którego organizatorem jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Uroczysta gala finałowa odbyła się 2 lipca w Sheraton Grand Warsaw, a Uczelnię w imieniu rektora dr. inż. Mateusza Kaczmarskiego reprezentował rzecznik prasowy Wojciech Pajestka.

W trakcie uroczystości Certyfikaty i Dyplomy potwierdzające nadanie Znaku Jakości odebrało blisko 30 rektorów, dziekanów i innych reprezentantów uczelni z całej Polski.

Oprócz certyfikatu „Uczelnia Liderów” sanocka Alma Mater otrzymała także „Wyróżnienie Specjalne” za ciągłe postępy dotyczące kształcenia praktycznego oraz współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Ogólnopolski Program Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” od 2011 roku promuje najlepsze polskie uczelnie oraz ich podstawowe jednostki organizacyjne, kształcące absolwentów przedsiębiorczych, kreatywnych, wyposażonych w umiejętności i kompetencje przywódcze, zdolnych do osiągania sukcesów na rynku pracy.

materiały nadesłane

07-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: