REKLAMA

KORONAWIRUS: Jak przygotowany jest nasz szpital w Sanoku? Pyta poseł Rząsa

SANOK / PODKARPACIE. Do posła PO Marka Rząsy sukcesywnie spływają odpowiedzi z podkarpackich szpitali na interwencję poselską i pytania zadania w sprawie stanu przygotowań lecznic do walki z epidemią koronawirusa. Jedną z pierwszych placówek, które udzieliły rzeczowych odpowiedzi był szpital w Sanoku.

grafika poglądowa

O zapytaniu Marka Rząsy pisaliśmy kilka dni temu tutaj: Poseł sprawdza stan przygotowań podkarpackich szpitali. Poseł zwrócił się do dyrektorów szpitali funkcjonujących na terenie województwa w sprawie stanu przygotowania do działań w warunkach pandemii koronawirusa.

W piśmie zadano kilka precyzyjnych pytań. Odpowiedzi mają pomóc w określeniu zabezpieczenia medycznego mieszkańców Podkarpacia w przypadku rozprzestrzenienia się groźnego wirusa na teren całego województwa.

Do tej pory, do parlamentarzysty spłynęło pięć z dziesięciu odpowiedzi. Jedną z pierwszych placówek, które przygotowały szczegółowe dane był szpital w Sanoku. Prezentujemy cały raport.

źródło: Red., materiały nadesłane

30-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)