REKLAMA

Samochód wjechał do przydrożnego rowu. W pojeździe były dzieci

POWIAT BRZOZOWSKI. W środę (16 listopada br.) w miejscowości Zmiennica doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Samochód wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Wśród pasażerów były dzieci.

1_142

Wczoraj około godz. 20:20 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Zmiennica, kierujący pojazdem osobowym marki Skoda, 49-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego w miejscowości Zmiennica, zjeżdżając ze wzniesienia na luku drogi, nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, a następnie wjechał do przyrożnego rowu — przekazuje nam asp. Joanna Baranowska, p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Z przekazanych informacji dowiadujemy się, że 49-latek jechał w kierunku Malinówki. Mężczyzna został poddany badaniu na stan trzeźwości, był trzeźwy. Razem z mieszkańcem powiatu tarnowskiego podróżowało cztery osoby, w tym dwójka dzieci w wieku 11 i 10 lat. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał poważnych obrażeń. Kierowca został ukarany mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

źródło: red., KPP Brzozów

foto nagłówek: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu, fb / zdjęcie podglądowe


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

17-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: