REKLAMA

Sabina Kułak z Humnisk w The Voice of Poland! „Zaimponowała” (ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. Pochodząca z Humnisk 20-letnia Sabina Kułak wystąpiła w drugim odcinku 14. sezonu popularnego programu muzycznego The Voice of Poland! Wokalistka zespołu SOUL Sanok, a także orkiestry dętej „Fire Band” BDK Brzozów zaśpiewała utwór Gabrielle „Out of reach” i odwróciła dwa fotele: Lanberyy oraz Marka Piekarczyka. Ostatecznie, Sabina Kułak wybrała drużynę Lanberry.


foto: The Voice of Poland – Fb, Sabina Kułak – Fb

W ostatni weekend wystartował 14. sezon popularnego muzycznego show TVP The Voice of Poland. Wyemitowano dwa premierowe odcinki.

W jednym z nich wystąpiła pochodząca z Humnisk Sabina Kułak, 20-letnia wokalistka sanockiego zespołu SOUL, a także orkiestry dętej „Fire Band” BDK Brzozów.

Reprezentantka Podkarpacia zaśpiewała utwór Gabrielle „Out of reach” i odwróciła dwa fotele: Lanberry oraz Marka Piekarczyka. Sabina Kułak została również poproszona o zaśpiewanie polskiego utworu. Wybrała „Powinnam” Natalii Schroeder. Wykonanie przypadło do gustu jurorom.

Emocje cały czas mnie trzymają. Jestem tak wzruszona i szczęśliwa, że nie jestem w stanie nawet tego opisać. Stres na scenie był potężny. Przyznam, że już dawno tak się nie stresowałam. Jeszcze raz dziękuję za tak dobry odbiór mojego występu! Teraz czeka mnie dużo pracy, ćwiczeń, żeby w kolejnym etapie pokazać się z jak najlepszej strony. Dam z siebie wszystko! DZIĘKUJĘ! – napisała tuż po występie Sabina Kułak na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Ostatecznie 20-latka wybrała drużynę Lanberry. Wokalistkę będziemy mogli zobaczyć w kolejnych odcinkach The Voice of Poland.

Spełniłam swoje największe marzenie. Stanęłam i zaśpiewałam na scenie The Voice of Poland TVP. Lanberry dziękuję Ci, że dałaś mi szansę. Dziękuję, że chcesz mnie prowadzić w mojej muzycznej drodze. Nie zawiodę! To co, teraz bitwy? – czytamy w kolejnym wpisie wokalistki w mediach społecznościowych (Fb).

Cały odcinek dostępny jest na vod.tvp.pl: TUTAJ. Występ Sabiny Kułak od 22:50.


foto (2): Sabina Kułak – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Sabina Kułak i jej wyjątkowe wykonanie utworu „Kochana” (VIDEO, WYWIAD)

04-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: