REKLAMA

Rozdajemy bilety na seanse filmowe w Kinie Sokół w Brzozowie (REPERTUAR)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Rozdajemy bilety na seanse filmowe w Kinie Sokół w Brzozowie. Od najbliższego piątku  w repertuarze znajdują się dwie świąteczne pozycje ,,Pierwsza gwiazdka” i ,,Cicha noc”.

PIERWSZA GWIAZDKA

(2D dubbing pl)

 8,9,10,11,12,13 GRUDNIA godz. 16:00 i 18:00

Animacja,  prod. USA,  reż. Timothy Reckhart, Czas: 100 min

16/14 zł 2D

Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

CICHA NOC

(2D pl)

8,9,10,11,12 GRUDNIA godz. 20:15

Dramat,  prod. Polska,  reż. Piotr Domalewski, Czas: 100 min

Ceny biletów: 16 zł norm.

14 zł ulg.

12 zł ŚWIĘTO KINA

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

W tym roku, już po raz czwarty odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – „Święto Kina”. W akcji biorą udział sieci kin: Cinema City, Helios, Multikino i Cinema 3D, jak również kina niezależne zrzeszone w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. We wszystkich kinach ceny biletów na seanse 2D zostaną obniżone do 12 złotych, a w przypadku seansów 3D będzie obowiązywać tylko dopłata za okulary.

KONKURS – ZDOBĄDŹ BILET na film ,,Pierwsza gwiazdka” oraz ,,Cicha noc”!

Mamy dla Państwa po jednym bilecie na każdy film!

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres redakcja@p24.pl z dopiskiem w tytule: „Pierwsza Gwiazdka” lub ,,Cicha noc”, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszego zgłoszenia na dany tytuł filmowy (tj. wygrywa 1 wiadomość mail-owa z dopiskiem w tytule: „Pierwsza Gwiazdka” i 1 wiadomość mailowa z dopiskiem ,,Cicha noc”)

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje do dnia 07.12.2017 r., g. 12:00 (tj. czwartek). Po dokonaniu wyboru zwycięzców, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie, w godzinach od 12:00 – 14:00.

W konkursie może zostać zgłoszona wyłącznie jedna wiadomość e-mail z danym imieniem i nazwiskiem. Brak podjęcia rozmowy telefonicznej powodować, będzie że bilet wygrywa następną co do czasu zgłoszenia osoba.

Udział w przedmiotowych konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.brzozow24.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

06-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
rozdajemy-bilety-na-seanse-filmowe-w-kinie-sokol-w-brzozowie-repertuar-00e5js