REKLAMA

ROMOWICZ W SANOKU: Jest wiele do zrobienia (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

ROMOWICZ W SANOKU: Jest wiele do zrobienia (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanok to kolejne miejsce, które odwiedzili politycy partii Polska 2050 Szymona Hołowni w ramach Mobilnej Konwencji Partyjnej w województwie podkarpackim. Wśród nich był lider polityczny, Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz, który wizytę w Sanoku rozpoczął od spotkania na kawie i herbacie.

Wśród rozmów z Sanoczanami padły słowa o braku szacunku do obywateli, braku poszanowania dla Polek (słynne „dawanie w szyję„), wysokich cenach w sklepach, a przede wszystkim braku węgla.

„Głosowałam na „dobrą zmianę”, ale gdzie się ona obecnie podziała? Więcej tego błędu nie zrobię” – mówiła jedna z sanoczanek. Takich osób jest zdecydowanie więcej, którzy odwracają się od Prawa i Sprawiedliwości, o czym głośno mówili.

Tradycyjnie w trakcie każdej z wizyt w podkarpackich miastach Bartosz Romowicz spotyka się z przedsiębiorcami.

Są to osoby głównie reprezentujące różne małe i średnie przedsiębiorstwa. Ich historia pokazuje, że do tego jak obecnie wygląda ich biznes doszli sami ciężką pracą.

Taka też jest historia Pana Marcina, właściciela Energy Fitness Clubu w Sanoku
W obliczu dużego wzrostu cen za energię elektryczną czy gaz takie firmy stoją na krawędzi i przed decyzją czy ich biznes będzie jeszcze opłacalny.

W Sanoku Burmistrz Dolnych Bartosz Romowicz spotkał się także z radnymi Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka
– Od zawsze wspierałem inicjatywy ludzi młodych, bo sam swoją przygodę z polityką i samorządem rozpocząłem w bardzo młodym wieku. Wiem jak ważne jest wsparcie tych działań – mówi Bartosz Romowicz.

Radni MRG w Sanoku w trakcie spotkania opowiedzieli o swoich ostatnich działaniach
Jak deklaruje Bartosz Romowicz to nie jest ostatnie spotkanie w tym temacie, ponieważ już w nowym roku Ustrzyki Dolne będą gospodarzem I Forum Młodzieżowych Rad Gmin Województwa Podkarpackiego.

Na zakończenie odbyło się otwarte spotkanie dla sanoczan
Jak podkreśla Burmistrz Ustrzyk Dolnych nie jest ważne ile osób będzie na spotkaniu, bo każdy mieszkaniec jest bardzo ważny. Spotkanie odbyło się w dobrej atmosferze, a pytania dotyczyły m.in. inflacji czy sytuacji przedsiębiorców.

Politycy Polski 2050 Szymona Hołowni zapowiadają, że to nie ostatnia wizyta w Sanoku i zapraszają Sanoczan do współpracy.
– Jeśli ktoś chce z nami wziąć odpowiedzialność za Polskę to zapraszamy, jest wiele do zrobienia – zakończył Bartosz Romowicz.

– źródło: Red., tekst i foto: materiały nadesłane

ZOBACZ RÓWNIEŻ NASZ MATERIAŁ ZE SPOTKANIA Z SANOCZANAMI:

SANOK. Romowicz rozdaje kawę na deptaku. Zaczepił Uruskiego (VIDEO, ZDJĘCIA)26-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: