REKLAMA

ROMOWICZ do CZARNKA: Szkoda czasu na pana wystąpienia! (VIDEO)

|

ROMOWICZ do CZARNKA: Szkoda czasu na pana wystąpienia! (VIDEO)

WARSZAWA. Trwa 1. posiedzenie Sejmu RP nowej kadencji. Dzisiaj między innymi debata nad powołaniem komisji śledczej do zbadania legalności, prawidłowości oraz celowości działań podjętych w celu przygotowania i przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2020 roku w formie głosowania korespondencyjnego. Głos w tym punkcie zabrał poseł z Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz, który w mocnych słowach odniósł się do wystąpienia i działań byłego ministra edukacji Przemysława Czarnka. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO przygotowanego przez tvPolska.pl.

O godzinie 9:00 wznowione zostały obrady Sejmu RP w ramach 1. posiedzenia.

Ważnym punktem dzisiejszych prac parlamentarzystów jest: Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie uchwały w sprawie powołania Komisji Śledczej do zbadania legalności, prawidłowości oraz celowości działań podjętych w celu przygotowania i przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2020 roku w formie głosowania korespondencyjnego.

Na sejmowej mównicy pojawił się między innymi były minister edukacji Przemysław Czarnek, a chwilę później głos zabrał poseł z Bieszczad Bartosz Romowicz.


Bartosz Romowicz podczas dzisiejszego wystąpienia w Sejmie RP. Źródło: sejm.gov.pl

źródło: Red., sejm.gov.pl

07-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: