REKLAMA

Remont Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzozowie. Ważne informacje dla czytelników (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzozowie prowadzony jest remont budynku przy ul. Sienkiewicza 1. Zakres prac obejmuje wymianę dachu, wykonanie izolacji pionowej, ocieplenie budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, szpachlowanie i malowanie ścian, wymianę podłóg, montaż podwieszanych sufitów, wykonanie podjazdu i toalety dla osób niepełnosprawnych, przygotowanie miejsc parkingowych oraz wymianę ogrodzenia.

Prace prowadzone są dzięki, pozyskanym przez Gminę Brzozów środków w ramach RPO  WP 2014-2020 pn. „Poprawa infrastruktury kultury na terenie gminy Brzozów” nazwa zadania „Rozbudowa i przebudowa budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzozowie”.

Informacja dla czytelników

Do końca maja księgozbiór udostępniany jest nadal w budynku biblioteki przy ul. Sienkiewicza 1. Od miesiąca czerwca do sierpnia planowane jest przeniesienie księgozbioru do Szkoły Podstawowej Nr 1 przy ul. Parkowej 5 i tam będzie można skorzystać z usług biblioteki. W związku z powstałymi utrudnieniami istnieje możliwość dłuższego przetrzymywania książek niż regulaminowy 1 miesiąc (przedłużony termin zwrotu obowiązywał będzie do końca października).

źródło: serwis internetowy gminy Brzozów / autor: Krystyna Rymarz, foto: NP

09-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
remont-miejskiej-biblioteki-publicznej-w-brzozowie-wazne-informacje-dla-czytelnikow-zdjecia-00e7ts