REKLAMA

Auto kradzione. 20-letni kierowca bez uprawnień!

KROSNO. Krośnieńscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy podróżowali audi. Okazało się, że samochód został skradziony kilkanaście godzin wcześniej w rejonie Strzyżowa. Jeden z zatrzymanych posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty.

We wtorek w nocy, policjanci z krośnieńskiej drogówki kontrolowali ruch pojazdów na ulicy Krakowskiej w Krośnie. Przed godz. 1 w nocy, uwagę mundurowych zwróciło audi, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Samochód został zatrzymany do kontroli.

Za kierownicą pojazdu siedział 20-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, a na miejscu pasażera 17-letni krośnianin. Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych okazało się, że samochód kilkanaście godzin wcześniej został skradziony w rejonie Strzyżowa, a założone w audi tablice rejestracyjne, należą do innego pojazdu. Dodatkowo w czasie kontroli wyszło, że 20-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci zabezpieczyli do celów procesowych odzyskany samochód, który niebawem wróci do właściciela. Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do krośnieńskiej komendy. Tuż przed osadzeniem w policyjnym areszcie, 17-latek zaczął się nerwowo zachowywać. Okazało się, że próbował ukryć środki odurzające, które przy sobie posiadał.

Zatrzymani zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty. 20-latek odpowie za kradzież samochodu, za którą grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Z kolei młodszemu z podejrzanych przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia lub pozbawiania wolności.

źródło: KMP Krosno


ZOBACZ RÓWNIEŻ: dr PIOTR RUBAS: BANKRUCTWO służby zdrowia i ZUS! Podatek dochodowy to HARACZ ! Bezprawie POLICJI ? tvPolska

13-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)