REKLAMA

Radosny, kolorowy, słoneczny Dzień Dziecka w Brzozowie! (VIDEO, FOTO)

|

Radosny, kolorowy, słoneczny Dzień Dziecka w Brzozowie! (VIDEO, FOTO)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. To był bardzo udany, radosny, kolorowy i słoneczny Dzień Dziecka. Wszystko za sprawą pogody, miejsca i ludzi, którzy niedzielę (4 czerwca) postanowili spędzić w Parku Jordanowskim w Brzozowie. Prowadzona była ponadto zbiórka pieniędzy na operację dla Olafa Fica, ze Starej Wsi. Jak pokazała niedzielna impre4za, rewitalizacja Parku Jordanowskiego w Brzozowie okazała się niezwykle potrzebna.

Darmowe dmuchańce, kolorowe warkoczyki i wiele innych niespodzianek.

W tym roku 10-lecie działalności obchodzi Zespół Świetlic Środowiskowych. Z tej okazji przygotował dla dzieci nie lada gratkę. Było darmowe malowanie twarzy, tatuaże oraz malowanie na strechu itd.

Świetną atrakcją dla najmłodszych były spacerujące żywe maskotki z bajki, z którymi można było zrobić sobie zdjęcie i przybić piątkę. Ponadto podczas imprezy można było spotkać też Mega Robota – Mercedes Drift Mini Brain Academy.

Było również wiele pokazów i prezentacji, które zachwyciły dzieci z Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak.

Nie zabrakło też chętnych do zwiedzenia policyjnego radiowozu, wozu straży oraz karetki pogotowia. Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie, Szpitalowi Specjalistycznemu w Brzozowie oraz Uczelni Państwowej w Sanoku.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się też stoiska wojskowe – Wojskowe Centrum Rekrutacji w Sanoku oraz 5 Batalion Strzelców Podhalańskich z Przemyśla.

Na scenie amfiteatru naprawdę też dużo się działo. Były animacje dla dzieci i występy artystyczne. Z premierowym spektaklem „BajkoLANDIA” wystąpiły dzieci i młodzież z Akademia Wokalno-Aktorska MF. Artis  w reżyserii Marioli Friedek i scenografia Mariusz Haba.

Na scenie zaprezentowały się również dzieci i młodzież z Studio Śpiewu FLOW w Brzozowie na czele z Dianą Dereniowską – Wójcik.

Z programem Dzieci dzieciom – Muzyczna przygoda wystąpiły też dzieci i młodzież z Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak.

Na zakończenie wieczoru, w rytm muzyki dzieci bawiły się na scenie brzozowskiego Amfiteatru, zapartym tchem czekając na bańki i pianę, tworząc niezapomniany finał Gminnego Dnia Dziecka w Brzozowie.

Podczas całego wydarzenia prowadzona była zbiórka charytatywna na leczenie Olafka Fica ze Starej Wsi – ZOBACZ.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Całe wydarzenie było zorganizowane przez Burmistrza Brzozowa, Szymona Stapińskiego, przy współpracy z Brzozowskim Domem Kultury.

Partnerami niedzielnego wydarzenia byli: Pazuko Imprezy Plenerowe Mini Brain Academy – agencja eventowa dla dzieci i dorosłych Studio Śpiewu FLOW Akademia Wokalno-Aktorska MF. Artis Studio Urody Dawid Nastał U Orłosia BAR Piecuch Stara Wieś Sygnał Życia – Szkolenia, Zabezpieczenia Medyczne Early Stage angielski dla dzieci i młodzieży Muzeum Samochodów Zabytkowych Stylove DECOracje.

UG Brzozów / red.
video: red.
fot. UG Brzozów

[ngg src=”galleries” ids=”11755″ display=”basic_thumbnail”]


05-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: