REKLAMA

PWSZ SANOK: Ars, czyli jak dbać o siebie (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Od stycznia 2015 roku Zakład Pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im J. Grodka w Sanoku we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Sanoku prowadził IV edycję programu profilaktycznego pt.: ,,Ars, czyli jak dbać o miłość”, będącym częścią projektu pt.: „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.

W zakończonej właśnie IV edycji programu profilaktycznego wzięło udział ponad 200 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem programu było dotarcie z przekazem edukacyjnym dotyczących szkodliwości działania substancji uzależniających do uczniów zagrożonych zjawiskiem, a także ograniczenie używania substancji psychoaktywnych przez młodzież w wieku prokreacyjnym.

Realizacja projektu ma przyczynić się do kształtowania prozdrowotnych postaw i zachowań młodych ludzi, a także ograniczenia podejmowania przez nich ryzykownych zachowań, co korzystnie wpływać ma  na zdrowie i jakość życia przyszłych rodziców i ich potomstwa.

 

źródło: materiały nadesłane

11-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
pwsz-sanok-ars-czyli-jak-dbac-o-siebie-zdjecia