REKLAMA

Przywitanie nowego quada w OSP Malinówka. Było głośno! (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Przywitanie nowego quada w OSP Malinówka. Było głośno! (VIDEO, ZDJĘCIA)

GMINA HACZÓW / PODKARPACIE. W Malinówce w gminie Haczów odbyło się uroczyste przekazanie quada wraz z przyczepką do transportu poszkodowanych dla OSP Malinówka. Jak to bywa przy tego typu okazjach, druhowie przygotowali specjalny przejazd nowego pojazdu w asyście wozów bojowych, syren i świateł. Zapraszamy do obejrzenia VIDEO.

Obostrzenia wynikające z aktualnej sytuacji epidemiologicznej sprawiły, że uroczystości miała skromny charakter.  Jednostka OSP Malinówka wzbogaciła się o nowy quad wraz z przyczepką do transportu poszkodowanych. Pojazd zakupiono ze środków pochodzących z Funduszu Sprawiedliwości. Kosztował około 65 tys. zł.

Quad służył będzie w trudnym, górskim terenie, gdzie często z uwagi na wąskie drogi lub ich brak dostęp do chorych lub poszkodowanych w wyniku pożaru czy też wypadku jest utrudniony. Za szczególne zaangażowanie dziękuję druhowi Krzysztofowi Szubie i strażakom z OSP Malinówka oraz wójtowi Stanisławowi Jakielowi – mówi Piotr Uruski, poseł na Sejm RP.


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

źródło, video, foto: Red., materiały nadesłane


19-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)