REKLAMA

„Przepraszam za marzenia”. Spotkanie z Łukaszem Łagożnym

SANOK / PODKARPACIE. Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku zaprasza na spotkanie z Łukaszem Łagożnym – autorem książki „Przepraszam za marzenia”. Łukasz Łagożny to pierwszy mieszkaniec Podkarpacia, który zdobył Mount Everest. Spotkanie odbędzie się 26 listopada o godzinie 18:00 w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego sanockiej Uczelni.

„Przepraszam za marzenia” to druga książka, w zasadzie obszerna relacja, o górskiej wyprawie Łukasza Łagożnego, który 16 maja 2018 roku o godzinie 8.47 (czasu chińskiego, w Polsce była 2.47), jako pierwszy mieszkaniec Podkarpacia w ogóle, stanął na szczycie najwyższej góry świata – Mount Everest (8848 m n.p.m.).

Autor dzień po dniu opisuje, jak wyglądała droga do spełnienia marzenia, po które wyruszył na początku kwietnia 2018 roku. Marzenie, które tak naprawdę okupione było wieloma wyrzeczeniami, rozłąką z najbliższymi, wypełnione tęsknotą i poświęceniem, z drugiej zaś strony dawało niewyobrażalną radość.

Podczas spotkania będzie można zobaczyć profesjonalny sprzęt wspinaczkowy, a na uczestników będzie czekała słodka energetyczna niespodzianka przygotowana przez Łukasza.

Zapraszamy serdecznie!

materiały nadesłane

13-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)