REKLAMA

Produkcja owiana tajemnicą, ale efekt ma być zaskakujący. Pierwsze zdjęcia i zwiastun Watahy 2 (FILM, ZDJĘCIA)

|

Produkcja owiana tajemnicą, ale efekt ma być zaskakujący. Pierwsze zdjęcia i zwiastun Watahy 2 (FILM, ZDJĘCIA)

Telewizja HBO, która jest producentem serialu Wataha 2 opublikowała pierwsze zdjęcia z nowej części serialu. Pojawił się również krótki zwiastun, na którym widzimy serialowego kapitana Wiktora Rebrowa (Leszek Lichota) z dość długą brodą, a także zdjęcia z oddali ukazujące światła radiowozów lub karetek.

Zdjęcia do serialu ruszyły 9 października i potrwają do przyszłego roku. Filmowcy byli m.in. w Zagórzu (zdjęcia na stacji kolejowej) oraz Sanoku (realizacja na ulicach Lenartowicza oraz Mickiewicza). Także Miejska Biblioteka Publiczna, przez jeden dzień, służyła za prokuraturę.

foto: Krzysztof Wiktor / materiały prasowe telewizji HBO

foto: Krzysztof Wiktor / materiały prasowe telewizji HBO

W obsadzie ponownie zobaczymy Leszka Lichotę, Aleksandrę Popławską, Bartłomieja Topę i Mariana Dziędziela. Warto też dodać, że  nowe odcinki będą bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z pierwszej serii.

Reżyserami drugiej serii są Kasia Adamik (Bez tajemnic, Wataha) oraz Jan P. Matuszyński (Deep Love, Ostatnia Rodzina). Autorem zdjęć, podobnie jak w pierwszym sezonie, Tomasz Augustynek. Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch. Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentami ze strony ATM GRUPA są Artur Kowalewski i Andrzej Muszyński.

Drugi sezon serialu HBO, podobnie jak pierwsza seria, składa się z sześciu odcinków. Premiera zaplanowana została na 2017 rok.

Wataha z sukcesem była emitowana w 15 krajach, w których obecne jest HBO Europe, m.in. na Węgrzech, w Holandii, Czechach i w Chorwacji. Była też prezentowana na festiwalu Series Mania w Paryżu. Wkrótce odbędzie się premiera Watahy w brytyjskim Channel 4 w cyklu prezentującym najlepsze produkcje z całego świata. Producentem wykonawczym będzie ponownie ATM Grupa. W roli głównej powróci Leszek Lichota. Premiera w 2017 roku na antenie HBO.

red. / HBO Polska
zdjęcia: Krzysztof Wiktor / materiały prasowe telewizji HBO

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Biblioteka miejska będzie prokuraturą! Ekipa filmowa „Watahy” w akcji (ZDJĘCIA)

Kręcą „Watahę”. Wielka produkcja na ulicy Lenartowicza (ZDJĘCIA)

Filmowcy kręcą w Sanoku „Watahę”. Ruch na ul. Lenartowicza będzie wstrzymany (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ: To nie lądowanie UFO. Trwają zdjęcia do drugiej części „Watahy” (FILM, ZDJĘCIA)

23-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
produkcja-owiana-tajemnica-ale-efekt-ma-byc-zaskakujacy-pierwsze-zdjecia-i-zwiastun-watahy-2-film-zdjecia