REKLAMA

Prezydent Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami Brzozowa

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W najbliższy poniedziałek 9 grudnia prezydent Andrzej Duda odwiedzi Podkarpacie. Spotka się z mieszańcami Brzozowa i Dubiecka.

9 grudnia 2019 r. w poniedziałek Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w Brzozowie i Dubiecku. W Brzozowie spotkanie odbędzie się o godzinie 16:00 w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie. Planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

Z kolei w Dubiecku, Andrzej Duda będzie o godzinie 18:30. Tam zorganizowana zostanie uroczystość upamiętnienia dubieckich ochotników od Legionów Polskich. Planowane jest również wystąpienie głowy państwa. Godzinę później odbędzie się uroczystość wręczenia przez prezydenta Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

 

Organizatorzy spotkania proszą wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu z Prezydentem RP Andrzejem Dudą o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości

źródło: Red., Urząd Wojewódzki, materiały nadesłane

05-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)