REKLAMA

Praca w Brzozowie – wszystko, co musisz wiedzieć

Praca i aspekt zawodowy w naszym życiu odgrywa niebagatelne znacznie. Każdy z nas pragnie cieszyć się dobrą posadą, która pozwoli na realizację zawodowych planów oraz dobre zarobki. Jak wygląda praca w Brzozowie? Co warto wiedzieć i gdzie szukać zatrudnienia? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Praca w Brzozowie – najważniejsze informacje

Brzozów jest miastem liczącym około 7 tysięcy mieszkańców. Statystyki pokazują, że na każdy tysiąc przypada mniej więcej 591 pracujących. Taki wynik sprawia, że Brzozów uzyskał o wiele lepszy wynik zatrudnienia niż województwo podkarpackie, w którym się znajduje, jak również nawet cała Polska. Co ciekawe, jest to miasto, w którym pracuje ponad 60% kobiet. Pomimo bardzo dobrych wyników stopa bezrobocia w Brzozowie wciąż wzrasta. W 2017 roku wynosiła aż 16,5%. Co więcej, Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie podaje, że najwięcej zarejestrowanych osób bezrobotnych posiada wykształcenie zawodowe. Jednak z roku na roku statystyki ukazują bardzo obiecujące dane. To sprawia, że rynek pracy w Brzozowie stwarza miejsce zatrudnienia dla coraz większej liczby mieszkańców oraz osób spoza miasta.

Jakie oferty pracy odnajdziemy w Brzozowie?

Rynek pracy w Brzozowie oferuje wiele atrakcyjnych ofert pracy. By wybrać najbardziej korzystne, nieocenioną pomoc niesie kalkulator wynagrodzeńTo narzędzie, które pozwoli nam wstępnie wyliczyć wysokość wynagrodzenia netto, biorąc pod uwagę stawkę brutto, jak również rodzaj umowy o pracę. Na terenie Brzozowa funkcjonuje wiele zakładów oraz firm, które potrzebują chętnych rąk do pracy. Najczęściej odnaleźć możemy oferty pracy na takie stanowiska jak: rzeźnik, sprzątaczka biurowa, wędliniarz, przewoźnik, monter sprzętów AGD/RTV, hostessa, księgowy czy fryzjer męski.

Najbardziej popularne miejsca pracy w Brzozowie

W Brzozowie odnaleźć możemy różnorodne działalności gospodarcze, w których liczyć można na godne uwagi stanowiska pracy. Na tle wszystkich firm wyróżnić można jednak kilka, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród szerokiego grona potencjalnych pracowników:

  • Zakład Uboju, Skupu i Przetwórstwa Mięsnego Spółka Jawna – Brzozów,
  • Media Expert z siedzibą w Brzozowie,
  • „MONIKA” Zakład Fryzjerski Monika Król,
  • PMT Marketing System,
  • inFakt Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

To firmy, które od wielu długich lat cieszą się uznaniem oraz dobrą opinią. Pozwalają one na godziwe zarobki oraz bezpieczne warunki pracy. Co więcej, są to przedsiębiorstwa, które wciąż się rozwijają, dążąc do poprawy warunków pracy.

Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie podaje, że w Brzozowie najbardziej deficytowymi zawodami są m.in.: blacharz, lakiernik samochodowy, cukiernik, elektryk, elektrotechnik, elektromonter, farmaceuta, fryzjer, inżynier budownictwa, inżynier elektryk, energetyk, mechanik, kelner, barman, kierowca autobusów, samochodów ciężarowych i ciągników, kierownik sprzedaży, kucharz, murarz, tynkarz, operator i mechanik sprzętu do robót ziemnych, piekarz, pracownik do spraw rachunkowości i księgowości, stolarz, spawacz, specjaliści do spraw PR, reklamy, marketingu, sprzedaży i inni.

Postaw na rozwój zawodowy w Brzozowie, znajdź wymarzoną pracę i ciesz się z uzyskanych efektów przez długi czas.

Smiling young businesswoman using laptop in the city

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

05-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym: