REKLAMA

Pożar zagrody. Spłonęło sześć kóz (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Dzisiaj po północy w miejscowości Krzeczkowa w powiecie przemyskim doszło do pożaru budynku gospodarczego. Gdy strażacy przyjechali na miejsce, ogniem objęty był już cały obiekt. Nie było osób poszkodowanych, ale w pożarze zginęło niestety sześć kóz. Jedną udało się uratować.

W dniu 12.01.2022 kilkanaście minut po północy zostaliśmy zadysponowani do pożaru budynku gospodarczego w m. Krzeczkowa. Po dojeździe na miejsce okazało się, że w/w budynek jest w całości objęty ogniem. Nasze działania polegały na podaniu 2 prądów wody w natarciu na pożar oraz późniejszym przelaniu pogorzeliska. Tym razem obyło się bez osób poszkodowanych, ale niestety w pożarze zginęło kilka szt. zwierząt hodowlanych. Nasze działania wspierały 2 zastępy z PSP Przemyśl oraz 1 zastęp z sąsiedniej gminy – OSP KSRG Bircza. Na miejscu obecny był również patrol policji. Działania zakończyliśmy przed godz. 2 w nocy – relacjonują strażacy z OSP Krasiczyn.

foto: OSP Krasiczyn

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Niebezpiecznie na skrzyżowaniu Mickiewicza z Żwirki i Wigury (FOTO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


12-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)