REKLAMA

Pożar w pustostanie. W środku pijany mężczyzna. Prawie 5 promili (VIDEO)

|

Pożar w pustostanie. W środku pijany mężczyzna. Prawie 5 promili (VIDEO)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na ul. Wyspiańskiego. W pustostanie, w którym przebywały dwie osoby, doszło do zaprószenia ognia. Jeden z mężczyzn wyszedł z budynku sam. Drugiemu, który miał blisko 5 promili alkoholu w organizmie, w opuszczeniu pustostanu pomogli interweniujący policjanci.

W poniedziałek, tuż po godz. 11, dyżurny rzeszowskiej komendy został powiadomiony o pożarze pustostanu przy ul. Wyspiańskiego. Na miejsce zdarzenia skierował patrol. Policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce, zastali 42-letniego mężczyznę.

Z jego relacji wynikało, że w pustostanie przebywał wspólnie ze swoim znajomym, który w pewnym momencie zapalił papierosa i najprawdopodobniej zasnął. Wtedy też doszło do zaprószenia ognia. Zapaliły się śmieci i rzeczy zgromadzone w budynku.

42-latek wyszedł z budynku sam. Jego znajomy został w środku. W opuszczeniu budynku pomogli mu interweniujący policjanci. Jak się okazało, 41-latek był kompletnie pijany. Podczas badania jego stanu trzeźwości na urządzeniu pomiarowym zabrakło skali. Natomiast 42-latek miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. 

Obaj mężczyźni, z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla, zostali przewiezieni do szpitala. Badanie w szpitalu wykazało, że 41-latek miał prawie 5 promili alkoholu w organizmie.


screen z filmu KMP Rzeszów

źródło: KMP Rzeszów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Napad na bank w Przemyślu. 25-letnia napastniczka uderzona kulą ortopedyczną (ZDJĘCIA)


screeny z filmu / Twitter – Krzysiek D


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

08-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: