REKLAMA

Powstanie nowy chodnik w Grabownicy Starzeńskiej

Gmina Brzozów na podstawie uchwały Nr 21/481/19 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 5 lutego 2019 roku w sprawie przyjęcia planu realizacji budów chodników w ciągu dróg wojewódzkich w roku 2019 w związku z przebudową drogi wojewódzkiej Nr 835 Lublin – Przeworsk – Grabownica Starzeńska otrzymała dofinansowanie rzędu 170.000 złotych na realizację zadania związanego z jakże oczekiwaną przez społeczność lokalną inwestycji polegającej na budowie chodnika w miejscowości Grabownica Starzeńska /lewa strona/.

Przedmiotowa umowa na realizację zadania majątkowego dnia 26 kwietnia br., podpisana została w Urzędzie Miejskim w Brzozowie przez panią Marię Kurowską – Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego oraz Szymona Stapińskiego – Burmistrza Brzozowa.

Szacunkowa wartość zadania opiewa na kwotę 222.434,55 złotych, natomiast ostateczną wartość zadania poznamy po wyborze najkorzystniejszej oferty w oparciu o zasady i tryb udzielenia zamówienia określony w ustawie o zamówieniach publicznych.

grabownica

Źródło: RavF / UG Brzozów

28-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)