REKLAMA

Powiat brzozowski sportem stoi, 33 uczniów wyróżnionych podczas uroczystości Podsumowania Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2016/2017 (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Blisko pięć tysięcy startów uczestników, to bilans dziesięciu miesięcy sportowej rywalizacji uczniów w zawodach na terenie powiatu brzozowskiego. Dorobek medalowy na szczeblu województwa został wzbogacony o dwa medale w konkurencjach drużynowych i o dziesięć w konkurencjach indywidualnych.

Podczas uroczystości Podsumowania Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2016/2017 wyróżniono 33 uczniów. Dyscypliny, w których zanotowano najwyższe osiągnięcia to szachy, pływanie i lekko atletyka.

Nagrody, statuetki i puchary wręczyli: wicestarosta brzozowski Janusz Draguła, sekretarz powiatu Ewa Tabisz oraz przewodniczący Rady Powiatu Henryk Kozik.

Klasyfikacja końcowa Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół w Roku Szkolnych 2016/2017

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1. SP w Bliznem (462,5 pkt)

2. SP Nr 2 w Brzozowie (373,5 pkt)

3. SP Nr 1 w Przysietnicy (287,0 pkt)

4. SP w Grabownicy (224,0 pkt)

5. SP w Haczowie (204,5 pkt)

6. SP w Starej Wsi (192,5 pkt)

GMINAZJADA

1. Gimnazjum w Dydni (298,5 pkt)

2. Gimnazjum Nr 1 w Brzozowie (285,5 pkt)

3. Gimnazjum w Bliznem ( 243,0 pkt)

4. Gimnazjum w Starej Wsi (197,0 pkt)

5. Gimnazjum w Grabownicy Starzeńskiej ( 185,0 pkt)

6. Gimnazjum w Golcowej (149,0 pkt)

LICEALIADA

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie (375,0 pkt)

2. Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie (353,5, pkt)

3. Zespół Szkół Budowlanych w Brzozowie (155,0 pkt)

DYSCYPLINY DRUŻYNOWE

1. SP w Bliznem III miejsce – FW IMS w drużynowych biegach przełajowych chłopców

2. SP w Starej Wsi III miejsce – FW IMS w szachach drużynowych

3. SP w Jasionowie IV miejsce – FW IMS w mini koszykówce chłopców

4. SP w Górkach IV miejsce –  FW IMS w mini unihokeju chłopców

5. Gimnazjum w Haczowie IV miejsce – FW Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców, VI miejsce – FW Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt

6. ZSO w Brzozowie IV miejsce – FW Licealiady w szachach, V miejsce – FW Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt, VI miejsce – FW Licealiady w siatkówce chłopców

7. SP Nr 1 w Przysietnicy V miejsce – FW IMS w tenisie stołowym chłopców

8. SP Nr 1 w Brzozowie V miejsce – FW IMS w szachach drużynowych

9. Gimnazjum w Grabownicy Starzeńskiej VI miejsce – FW Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców

INDYWIDUALNE WYRÓŻNIENIA (miejsca II i III)

1. Maja Mazurek SP Nr 1 w Brzozowie II miejsce – indywidualne mistrzostwa w szachach – kl. I-III

2. Oliwia Fejdasz SP Nr 1 w Brzozowie II miejsce – indywidualne mistrzostwa w pływaniu

3. Wojciech Więcek Gimnazjum w Golcowej II miejsce – indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce

4. Aleksandra Kozubal ZSO w Brzozowie II miejsce – indywidualne mistrzostwa w szachach

5. Klaudia Byczyńska  ZSO w  Brzozowie II miejsce – indywidualne mistrzostwa w pływaniu

6. Paweł Sowiński SP Nr 2 w Humniskach III miejsce – indywidualne mistrzostwa w szachach- kl. I-III

7. Szymon Tomkiewicz SP w Starej Wsi III miejsce – indywidualne mistrzostwa w szachach- kl. IV-VI

8. Karolina Wójcik Gimnazjum w Dydni III miejsce – indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce

9. Anna Krzysztyńska Gimnazjum Nr 1 w Brzozowie III miejsce – indywidualne mistrzostwa w szachach

10. Zuzanna Jarkiewicz ZSO w Brzozowie III miejsce – indywidualne mistrzostwa w szachach

15-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)