REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Potrąciła pieszego i uciekła. Była pijana

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Starej Wsi, gdzie kierująca audi potrąciła pieszego i uciekła z miejsca zdarzenia. Po chwili została zatrzymana przez funkcjonariuszy. Jak się okazało kobieta była pijana.

Wczoraj (19 bm.) przed godz. 15, brzozowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu pieszego na drodze powiatowej w Starej Wsi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pieszy szedł lewą stroną jezdni w kierunku Bliznego. Kierująca samochodem marki Audi A4 jechała od strony przeciwnej w kierunku Starej Wsi. Na wysokości jednej z posesji potrąciła pieszego i nie udzielając mu pomocy, odjechała z miejsca zdarzenia. Audi zaparkowała pod jednym z pobliskich sklepów i pieszo szła chodnikiem. Po chwili została zatrzymana przez policjantów. Oświadczyła funkcjonariuszom, że miała ograniczoną widoczność z uwagi na oślepiające słońce i nie hamując uderzyła w jakąś przeszkodę.

Po przebadaniu alkomatem okazało się, że 29-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. W związku z tym została zatrzymana w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień w sprawie.

52-letni pieszy w wyniku potrącenia doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala w Brzozowie. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz ucieczkę z miejsca wypadku drogowego i nieudzielanie pomocy potrąconemu mężczyźnie, 29-latka będzie odpowiadała przed sądem.

fot. poglądowe, arch. Policji

KPP Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Apel do rowerzystów!

fot. poglądowe


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

20-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: