REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Pijany jechał rowerem, który ukradł

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci z brzozowskiej drogówki zatrzymali 35-latka, który przywłaszczył sobie rower. Mężczyzna jadąc jednośladem został zauważony przez jego właścicielkę i się wystraszył. Wówczas porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Okazało się, że jest pijany. Teraz odpowie za swoje zachowanie.

W sobotę około godz. 18, policjanci zostali powiadomieni o kradzieży roweru w Jasionowie. Właścicielka wyceniła jednoślad na kwotę 1500 zł. Na miejsce zostali skierowani policjanci z ruchu drogowego brzozowskiej komendy.

Funkcjonariusze dojeżdżając na miejsce zauważyli zgłaszającą. Kobieta powiedziała mundurowym, że widziała mężczyznę, który jechał na jej rowerze. W pewnym momencie, prawdopodobnie na jej widok, mężczyzna się wystraszył i porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo.

Po ustaleniu rysopisu sprawcy, policjanci udali się za nim w pościg. Chwilę później złodziej był już w rękach policjantów. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec gminy Haczów. Mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

35-latek został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do jego popełnienia. Nie ominie go również kara za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości. Rower już wrócił do właścicielki.


zdjęcie poglądowe / pixabay.com

KPP Brzozów

23-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)