REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Kierowca fiata „wbił się” w barierkę (ZDJĘCIA)

HACZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Haczowie. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 70-letni kierowca fiata i jego 58-letni pasażer. Mężczyźni trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 10, w Haczowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem jechał drogą powiatową prowadzącą z Haczowa w kierunku Trześniowa. W pewnym momencie z nieustalonych przyczyn mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w barierę ochronną. Siła uderzenia była tak duża, że jego samochód praktycznie się w nią wbił.

Wskutek tego zderzenia obrażeń doznał kierujący fiatem i jego pasażer. Poszkodowanego 70-letniego mieszkańca gminy Haczów przewieziono karetką pogotowia do szpitala. Natomiast jego pasażer, 58-letni mieszkaniec tej samej gminy, przetransportowany został śmigłowcem Pogotowia Lotniczego. Policjanci ustalili, że kierowca fiata był trzeźwy.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności i przyczyn tego wypadku.

 

KPP Brzozów


26-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
powiat-brzozowski-kierowca-fiata-wbil-sie-w-barierke-zdjecia-6072