REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI. Całodobowy dyżur brzozowskich strażaków w Medyce

POWIAT BRZOZOWSKI. Wojna na Ukrainie trwa, rosyjski agresor wciąż atakuje naszych wschodnich sąsiadów. Wiele osób zdecydowało się uciekać z Ukrainy, tym, co pozostali na miejscu, jak i tym którzy przekroczyli granicę naszego państwa, udzielana jest nieustanna pomoc. Na granicy dyżury pełnią wolontariusze, służby medyczni, strażacy. Strażacy z OSP KSRG Haczów wraz z OSP KSRG Przysietnica oraz z dowódcą z jednostki KP PSP w Brzozowie w marcu udali się na przejście graniczne w Medyce, by pełnić 24-godzinny dyżur.

froint

Strażacy z OSP KSRG Haczów wraz z OSP KSRG Przysietnica oraz z dowódcą z jednostki KP PSP w Brzozowie udali się na przejście graniczne w Medyce, by pełnić 24-godzinny dyżur.

30 marca 2022 roku, trzech druhów z naszej jednostki wraz ze strażakami z OSP KSRG Przysietnica oraz z dowódcą z jednostki KP PSP w Brzozowie, udali się na 24-godzinny dyżur na Polsko-Ukraińske przejście graniczne w Medyce, gdzie pomagali przybywającym do naszego kraju uchodźcom z Ukrainy. Strażacy między innymi pomagali w transporcie bagaży, jak i udzielali wsparcia psychicznego uchodźcom – relacjonują strażacy OSP KSRG Haczow.

źródło: OSP KSRG Haczow / fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

21-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: