REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI. 63-latek przygnieciony przez traktor. Z obrażeniami trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Trwa akcja ratunkowa w związku z wypadkiem, do którego doszło podczas prac polnych w miejscowości Wola Jasienicka w powiecie brzozowskim. Do zdarzenia zadysponowany został śmigłowiec LPR z Sanoka. Działają również inni przedstawiciele służb ratunkowych. Rzecznik KPP Brzozów potwierdza informacje o wypadku, ale szczegóły nie są na ten moment znane.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11:00 w miejscowości Wola Jasienicka w powiecie brzozowskim.

Miało tam dojść do wypadku przy pracach rolnych. Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna został przygnieciony przez traktor.

Potwierdzam, że policjanci interweniują w związku z takim zdarzeniem – mówi nam mł. asp. Tomasz Hałka, p.o. Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Na ten moment nie są znane szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Na miejsce zadysponowany został śmigłowiec LPR z Sanoka oraz zastępy straży pożarnej.


foto (2): KPP Brzozów

AKTUALIZACJA 11:30

63-letni mężczyzna jechał ciągnikiem rolniczym. Na nierównym terenie, pojazd wywrócił się i przygniótł kierowcę. Z obrażeniami, 63-latek został przetransportowany do szpitala – przekazuje mł. asp. Tomasz Hałka, p.o. Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Po dotarciu służ ratunkowych na miejsce zdarzenia, kierowca był przytomny.

Policjanci prowadzą czynności w sprawie wypadku. Zabezpieczane są ślady, zbierana dokumentacja dowodowa. Kierowca zostanie również przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Wkrótce znane będą bardziej szczegółowe okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA 17:15

Traktorzysta, jak się okazało, po zbadaniu go w szpitalu na obecność alkoholu, znajdował się w stanie nietrzeźwości i wydmuchał 0,63 mg/l, czyli ponad 1,5 promila. Doznał obrażeń ciała, jednak nie zagrażają one jego życiu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dachowanie w Pakoszówce. Samochód całkowicie zniszczony (ZDJĘCIA)


foto: użytkownik grupy Pomoc112 – Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

21-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: