REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: 34-latek ukradł i zjadł dwie kaczki

PRZYSIETNICA / PODKARPACIE. 34-letni mieszkaniec gminy Brzozów odpowie za włamania. Ostatnim jego łupem padły dwie kaczki. Mężczyzna szybko znalazł się w rękach policjantów. Kryminalni ustalili, że 34-latek ma na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa. Teraz odpowie przed sądem.

W minionym tygodniu policjanci wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy uzyskali informację dotycząca włamania do budynku gospodarczego, na terenie jednego z domów w Przysietnicy. Łupem włamywacza padły wówczas dwie kaczki. Kryminalni wytypowali sprawcę tego przestępstwa.

Działania funkcjonariuszy szybko doprowadziły do 34-letniego mieszkańca gminy Brzozów. Mężczyzna został zatrzymany. Szczegółowo wyjaśnił policjantom okoliczności kradzieży, przyznał również, że skradzione kaczki zjadł.

W trakcie dalszych czynności kryminalni ustalili, że nie było to jedyne przestępstwo, którego dopuścił się 34-latek. Mężczyzna, kilka miesięcy wcześniej dwukrotnie, włamał się do tego samego pokrzywdzonego i ukradł dwa akumulatory i pastuch elektryczny. Skradzione rzeczy sprzedał – akumulator na pobliskim skupie złomu, pastucha wymienił na alkohol. Policjanci odzyskali jeden akumulator i elektrycznego pastucha. Wkrótce wrócą one do prawowitego właściciela.

Za kradzieże z włamaniem 34-latkowi grozi kara pozbawiania wolności od roku do 10 lat. Mężczyzna odpowie teraz za to przed sądem.

źródło: KPP Brzozów

turkey-995806_1920zdjęcie poglądowe / pixabay.com

28-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)