REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: 34-latek ukradł i zjadł dwie kaczki

PRZYSIETNICA / PODKARPACIE. 34-letni mieszkaniec gminy Brzozów odpowie za włamania. Ostatnim jego łupem padły dwie kaczki. Mężczyzna szybko znalazł się w rękach policjantów. Kryminalni ustalili, że 34-latek ma na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa. Teraz odpowie przed sądem.

W minionym tygodniu policjanci wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy uzyskali informację dotycząca włamania do budynku gospodarczego, na terenie jednego z domów w Przysietnicy. Łupem włamywacza padły wówczas dwie kaczki. Kryminalni wytypowali sprawcę tego przestępstwa.

Działania funkcjonariuszy szybko doprowadziły do 34-letniego mieszkańca gminy Brzozów. Mężczyzna został zatrzymany. Szczegółowo wyjaśnił policjantom okoliczności kradzieży, przyznał również, że skradzione kaczki zjadł.

W trakcie dalszych czynności kryminalni ustalili, że nie było to jedyne przestępstwo, którego dopuścił się 34-latek. Mężczyzna, kilka miesięcy wcześniej dwukrotnie, włamał się do tego samego pokrzywdzonego i ukradł dwa akumulatory i pastuch elektryczny. Skradzione rzeczy sprzedał – akumulator na pobliskim skupie złomu, pastucha wymienił na alkohol. Policjanci odzyskali jeden akumulator i elektrycznego pastucha. Wkrótce wrócą one do prawowitego właściciela.

Za kradzieże z włamaniem 34-latkowi grozi kara pozbawiania wolności od roku do 10 lat. Mężczyzna odpowie teraz za to przed sądem.

źródło: KPP Brzozów

turkey-995806_1920zdjęcie poglądowe / pixabay.com

28-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: