KRZYWE / POWIAT BRZOZOWSKI. Dzisiaj około godziny 12:40 w miejscowości Krzywe na łuku drogi, 21-letni kierowca land rovera z nieznanej przyczyny stracił panowanie na pojazdem i doprowadził do dachowania samochodu.
W wyniku tego zdarzenia obrażenia ciała doznał jeden z pasażerów, który został przetransportowana do szpitala na dalsze badania. Kierujący był trzeźwy. Obecnie na miejscu pracują policjanci z brzozowskiej komendy, co pozwoli na wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.