REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI. 145 km/h w terenie zabudowanym!

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W miniony weekend policjanci brzozowskiej drogówki zatrzymali 11 kierowców, którzy w obszarze zabudowanym jechali z nadmierną prędkością. Rekordzistą okazał się kierowca forda mustanga, który przez miejscowość Nozdrzec podróżował z prędkością 145 km/h. Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy na 3 miesiące.

Od piątku do niedzieli na terenie powiatu brzozowskiego aż 11 kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Wszyscy jechali z prędkością powyżej 100 km/h.

Rekordzistą okazał się kierowca forda mustanga, którego policyjny radar namierzył w niedzielę około godz. 15 w Nozdrzcu. 38-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, przez miejscowość, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, jechał z prędkością 145 km/h.

11 zatrzymanych kierowców straciło swoje prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące. Ponadto za popełnione wykroczenie przekroczenia dozwolonej prędkości zostali ukarani mandatami, a na ich konta trafiło po 10 punktów karnych.

Przypominamy, że przekroczenie prędkości to jedna z głównych przyczyn poważnych zdarzeń drogowych. Nie narażajmy siebie i innych na niebezpieczeństwo. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h wiąże się z utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy, wysokim mandatem oraz punktami karnymi.

źródło: KPP Brzozów

22-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)