REKLAMA

Poważny wypadek w Haczowie. Dachowanie. Dwie osoby ranne (FOTO)

HACZÓW / PODKARPACIE. Do poważnego wypadku doszło wczoraj późnym wieczorem na drodze relacji Haczów-Iskrzynia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w drzewo, dachował i zatrzymał się w rowie. Pojazdem podróżowały 4 osoby. Dwie doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin.

Dyżurny straży pożarnej w Brzozowie otrzymał zgłoszenie o wypadku tuż po 22:00.

Do zdarzenia doszło w Haczowie, na drodze powiatowej nr 1972, przy granicy z miejscowością Iskrzynia.

Po dojechaniu strażaków na miejsce, samochód osobowy stał na kołach w rowie. Ślady wskazują na to, że wcześniej pojazd uderzył w drzewo i dachował. Podróżowały nim 4 osoby. Kierowca oraz jeden z pasażerów nie uskarżali się na dolegliwości. Natomiast obrażeń doznali dwaj inni pasażerowie. Trafili oni do szpitala – przekazuje nam mł. bryg. Bogdan Biedka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie.

Osoby poszkodowane doznały między innymi złamań. Najszybciej na miejscu zdarzenia byli strażacy z OSP KSRG Haczów. To oni zaczęli udzielać pierwszej pomocy rannym. Później akcję ratunkową kontynuowali ratownicy medyczni.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin.

Działania strażaków trwały łącznie 5 godzin. Interweniowały dwa zastępy PSP Brzozów i dwa OSP KSRG Haczów, łącznie 19 strażaków.

Prawdopodobną przyczyną wypadku było niezastosowanie zasad bezpieczeństwa. Policjanci wykonali czynności, zebrali materiał dowodowy, który pomoże ustalić okoliczności zdarzenia.


foto: OSP KSRG Haczów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KRZYSZTOF BOSAK krytycznie o wzroście akcyzy i zakazie Marszu Niepodległości
29-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)